Kontakt Kontakt


Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Kontakt

Telefon: +12 376 49 67
Fax: +12 376 49 67

Mail: zapytanie@sprzedamspolke.biz.pl

Godziny otwarcia biura: pon-pt 9-17

Zadaj pytanie

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Sprzedaży Gotowych Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zakup spółki z o.o. / oferta dla Polaków i obcokrajowców


Gotowe spółki z o.o. z kilkultenim stażem z NIP, REGON, KRS.

Oferujemy spółki z o.o. posiadające komplet dokumentów potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Całkowity koszt związany z zakupem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością uzależniony jest od długości jej stażu.

Gotowe spółki z o.o. ze stażem

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe spółki na sprzedaż zarejestrowane w 2018 oraz 2019 roku. Podmioty te są w pełni przygotowane do poprowadzenia działalności gospodarczej, posiadają kompletną dokumentacje, idealnie czystą historię i brak zadłużenia ponieważ nigdy nie prowadziły aktywnej działalności (nabywca otrzymuje notarialne potwierdzenie). Kilkuletni lub nawet kilkumiesięczny staż podnosi wiarygodność spółki wśród instytucji finansowych, zwiększa szansę na pozyskanie dotacji czy kredytu. Cena uzależniona jest od stażu.

NASZE SPÓŁKI TO PODMIOTY IDEALNE POD DOTACJE!

Posiadają wymagany staż, pełną i uporządkowaną dokumentację, nie posiadają zadłużenia ani negatywnej historii podatkowej i księgowej.

Czas trwania

Czas potrzebny na zakup spółki to z reguły 1-2 dni, wiąże się on z koniecznością wizyty u notariusza przez każdą ze stron (może to być wizyta w kancelarii notarialnej w Krakowie, Warszawie lub innym mieście wyznaczonym przez Klienta - oferujemy dojazd naszego pełnomocnika).

Procedura

Kroki, niezbędne do zakupienia spółki z o.o.:
1. Podjęcie przez klienta decyzja o zakupie.
2. Przygotowanie przez pracowników naszej firmy umowy współpracy (nie ma potrzeby spotkania, dokument można wysłać elektronicznie lub pocztą).
3. Zorganizowanie spotkania u notariusza w dogodnym dla nabywcy terminie, w Krakowie lub innym, dowolnym mieście.
4. Podpisanie umowy u notariusza, opłacenie udziałów gotówką lub przelewem.
5. Przeprowadzenie przez naszych pracowników aktualizacji nazwy spółki, adresu, zarządu, prezesa - przesłanie dokumentów aktualizacji do KRS.

Kogo obsługujemy

Swoją ofertę kierujemy zarówno do Polaków, jak i obcokrajowców. Oferujemy kompleksową obsługę, w imieniu klienta zajmujemy się WSZYSTKIMI formalnościami. Do nabycia spółki wystarczy jedno spotkanie.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży:
- Oferta 5 spółek z 2014 roku

 

NASZE SPÓŁKI:

Bezpieczeństwo

W umowie sprzedaży udziałów zapisany jest paragraf o braku jakichkolwiek zobowiązań sprzedawanej spółki oraz o czystej historii gospodarczej. Umowa ta jest poświadczana notarialnie. Dodatkowo udostępniamy zerowe deklaracje podatkowe składane w Urzędzie skarbowym (na kwotę 0zł).

Dlaczego warto

Gotowa spółka ma już nadany numer KRS, REGON oraz NIP, może też być zgłoszona do VAT. Dzięki temu działalność można rozpocząć nawet tego samego dnia (spółki przeznaczone do sprzedaży mają standardowo wpisane wszysktie kody PKD możliwe do wpisania bez specjalnych koncesji).


Inne usługi


Rejestracja jednoosobowej działalności gospdoarczej

W imieniu klienta rejestrujemy jednoosobową działalność gospodarczą, w sposób tradycyjny lub online. Zajmujemy się sporządzeniem niezbędnej dokumentacji, pomagamy w wyborze PKD, przeprowadzamy procedurę, składamy stosowne wioski do Urzędu Skarbowego.

Rejestracja spółki komandytowej za 900 zł w 24 godz. w całej Polsce

Koszt usługi wynosi 900 zł netto. Świadczymy pomoc w sporządzeniu umowy spółki oraz rejestracji spółki w odpowiednich urzędach. Gwarantujemy, iż cały proces rejestracji spółki przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Łączenie spółek

W celu połączenia zalet spółek kapitałowych oraz spółek osobowych istnieje również możliwość rejestracji spółki komandytowej z udziałem spółki z o.o. Koszt usługi wynosi 1649 zł netto.

Księgowość

Oferujemy usługę księgowości dla spółek z o.o. i innych podmiotów gospodarczych - pełen zakres usług i porad księgowych. Więcej informacji TUTAJ

Podatki

Oferujemy także usługę doradztwa podatkowego dla spółek z o.o. i innych podmiotów gospodarczych - pełen zakres usług i porad związanych z optymalizacją podatkową. Więcej informacji TUTAJ

Wirtualne Biuro

Oferujemy również usługę Wirtualnego Biura - możliwość rejestracji spółki i obsługi dokumentów pod naszym adresem, za dodatkową opłatą.

Zakładanie fundacji

Rejestracja fundacji jako organizacji pozarządowej, która zakładana jest w celach społecznych, również wiąże się ze ściśle określonymi zasadami. Nasza firma zajmuje się dopełnianiem wszystkich formalności związanych z tą procedura w imieniu klienta.