Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Koszt całkowity: 2200 zł
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Kontakt

Telefon: +12 376 49 67
Fax: +12 376 49 67

Mail: zapytanie@sprzedamspolke.biz.pl

Godziny otwarcia biura: pon-pt 9-17

Zadaj pytanie

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Sprzedaży Gotowych Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Rejestracja spółki z o.o. / oferta dla Polaków i obcokrajowców

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 24 godz. w całej Polsce

Koszt usługi rejestracji nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 749 zł netto. W cenę wliczone są: sporządzenie umowy spółki, przeprowadzenie pełnego procesu rejestracji oraz sporządzenie odpowiednich dokumentów do KRS i urzędów. Do kosztów rejestracji należy doliczyć obowiązkowe opłaty urzędowe: 350 zł za wpis do KRS i publikację w Monitorze Gospodarczym oraz podatek PCC do Urzędu Skarbowego (0,5% od kapitału zakładowego).

Miejsce

Rejestracja odbywa się w systemie S24 - a więc można przeprowadzić ją od początku do końca przez internet, bez wychodzenia z domu. Nasi eksperci przeprowadzą Państwa krok po kroku przez proces, przygotują wszystkie wymagane dokumenty oraz będą czuwać nad przeprowadzaniem procedury na bieżąco wyjaśniając niezrozumiałe kwestie oraz przeprowadzając Państwa poprzez koleje etapy rejestracji.

Czas trwania

Czas potrzebny na rejestrację spółki z o.o. to 24 godziny na otrzymanie decyzji o wpisie do KRS, następnie oczekiwanie na nadanie numerów NIP i REGON w US i GUS - przy osobistej wizycie w urzędzie możliwe jest to nawet tego samego dnia kiedy zostanie nadany numer KRS. Maksymalnie może to zająć 2-3 dni robocze.

Procedura

Kroki niezbędne do założenia spółki z o.o.:

1.Podpisanie umowy współpracy z naszą firmą (nie ma potrzeby spotkania, dokument można wysłać elektronicznie lub pocztą).
2.Dostarczenie kompletu danych rejestrowych według wzorca otrzymanego od naszych doradców.
3.Ustalenie dogodnego terminu rejestracji spółki.
4.Przeprowadzenie procesu rejestracji.
5.Przygotowanie dodatkowych dokumentów rejestrowych np. wymaganych do zgłoszenia spółki do rejestru VAT przez naszych pracowników.

Kogo obsługujemy

Swoją ofertę kierujemy zarówno do Polaków, jak i obcokrajowców. Oferujemy kompleksową obsługę, w imieniu klienta zajmujemy się WSZYSTKIMI formalnościami bez konieczności ich przyjazdu do Polski. Oferujemy obsługę nie tylko w języku polskim i angielskim, ale również ukraińskim i rosyjskim.
 

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną współpracę oraz zaangażowanie w powierzone nam zadania.

Dlaczego warto

Gwarantujemy szybkie i bezproblemowe przebrnięcie przez wszelkie formalności. Ograniczamy do minimum czas oraz obowiązki przedsiębiorców w zakresie przeprowadzania procedury rejestracji. Warto zdecydować się na rejestrację spółki w systemie s24, dzięki temu w przyszłości możliwe będzie aktualizowanie jej danych w KRS przez internet.

Inne usługi


Rejestracja jednoosobowej działalności gospdoarczej

W imieniu klienta rejestrujemy jednoosobową działalność gospodarczą, w sposób tradycyjny lub online. Zajmujemy się sporządzeniem niezbędnej dokumentacji, pomagamy w wyborze PKD, przeprowadzamy procedurę, składamy stosowne wioski do Urzędu Skarbowego.

Rejestracja spółki komandytowej za 900 zł w 24 godz. w całej Polsce

Koszt usługi wynosi 900 zł netto. Świadczymy pomoc w sporządzeniu umowy spółki oraz rejestracji spółki w odpowiednich urzędach. Gwarantujemy, iż cały proces rejestracji spółki przebiegnie szybko i bezproblemowo.

Łączenie spółek

W celu połączenia zalet spółek kapitałowych oraz spółek osobowych istnieje również możliwość rejestracji spółki komandytowej z udziałem spółki z o.o. Koszt usługi wynosi 1649 zł netto.

Księgowość

Oferujemy usługę księgowości dla spółek z o.o. i innych podmiotów gospodarczych - pełen zakres usług i porad księgowych. Więcej informacji TUTAJ

Podatki

Oferujemy także usługę doradztwa podatkowego dla spółek z o.o. i innych podmiotów gospodarczych - pełen zakres usług i porad związanych z optymalizacją podatkową. Więcej informacji TUTAJ

Wirtualne Biuro

Oferujemy również usługę Wirtualnego Biura - możliwość rejestracji spółki i obsługi dokumentów pod naszym adresem, za dodatkową opłatą

Zakładanie fundacji

Rejestracja fundacji jako organizacji pozarządowej, która zakładana jest w celach społecznych, również wiąże się ze ściśle określonymi zasadami. Nasza firma zajmuje się dopełnianiem wszystkich formalności związanych z tą procedura w imieniu klienta.