Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


biuro księgowe

Składanie sprawozdania finansowego 2019 pomoc

Od października 2018 weszły w życie nowe przepisy mówiące, że sprawozdanie finansowe musi zostać złożone do Krajowego Rejestru Sądowego w formie elektronicznej. Nasza firma stworzyła specjalną ofertę “składanie sprawozdania finansowego 2019 pomoc dla właścicieli firm”, dzięki czemu nie muszą martwić się Państwo całym procesem, gdyż wszystko załatwią za Was nasi profesjonalni eksperci.

Księgowość firmy Kraków

Prowadzisz firmę, ale nie wiesz co zrobić, aby Twoja księgowość nie sprawiała Ci problemu? Chcesz w pełni kontrolować firmę, ale w związku z tym musisz powierzyć prowadzenie księgowości ekspertom? Oferujemy Ci księgowość firmy Kraków, co pozwoli Ci skupić się w pełni na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Księgowość firmy Kraków – coś stworzonego dla takich osób jak Ty! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

Księgowość dla sklepu Kraków

Funkcjonowanie bez dobrze prowadzonej księgowości nie jest łatwe, dlatego każdy sklep powinien zastanowić się nad takim tematem jak "księgowość dla sklepu Kraków". Ułatwi to prowadzenie sklepu i obniży koszty. Będąc właścicielem sklepu, warto zastanowić się nad biurem księgowym.

Ile kosztuje pełna księgowość Kraków

Zastanawiasz się ile kosztuje pełna księgowość Kraków? Dobrze wiesz, że pełna księgowość niesie ze sobą ogrom obowiązków, których niedopełnienie wiąże się z negatywnymi skutkami? Nie obawiaj się! Poleć nam prowadzenie księgowości Twojej firmy. Wieloletnie doświadczenie pomoże nam wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązania, z których będziesz czerpał korzyści.

Skontaktuj się i sprawdź, ile kosztuje pełna księgowość Kraków w najkorzystniejszej ofercie!
Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

Księgowość dla stowarzyszenia Kraków

W przypadku podmiotów posiadających osobowość prawną istnieje obowiązek księgowania operacji gospodarczych w Księgach Rachunkowych. W Krakowie istnieje wiele takich form, dlatego księgowość dla stowarzyszenia Kraków także będzie opierała się na pełnej księgowości.

Pełna księgowość jest nieco trudniejsza, aniżeli uproszczona. Ale zawsze można skorzystać z pomocy. Taką pomoc można otrzymać od naszej firmy.

Ile kosztuje pełna księgowość

Prowadzisz własną działalność w formie spółki z ograniczona odpowiedzialnością i boisz się, że nie poradzisz sobie z pełną księgowością w firmie?

To żaden kłopot, skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego, a rozwiążesz wszystkie swoje problemy. Zadzwoń teraz i dowiedz się ile kosztuje pełna księgowość dla Twojej firmy.

Stawiając na nas, będziesz miał pełna gwarancję bezbłędności w papierach w swoim przedsiębiorstwie.

Ile kosztuje obsługa kadrowa Kraków

Ile kosztuje obsługa kadrowa Kraków? Ciekawe pytanie, które warto zadać, będąc przedsiębiorcą. Każdy dąży do tego, by zminimalizować swoje koszty. Dobrym sposobem jest wybranie biura rachunkowego, które obniża wydatki jakie trzeba ponosić, w związku z zatrudnianiem pracowników, płaceniem podatków, ubezpieczeniem społecznym.
Na pytanie - ile kosztuje obsługa kadrowa Kraków - można powiedzieć, że niewiele, w porównaniu z zatrudnieniem księgowej.

Doradztwo dla firm Kraków

Doradztwo dla firn Kraków obejmuje szeroki wachlarz usług. Dotyczy on między innymi porad w zakresie:

- wyboru formy prawnej firmy przed rozpoczęciem procesu rejestracji,
- wyboru formy opodatkowania,
- wyboru stosowanej księgowości,
Nasza firma oferuje doradztwo dla firm. Zajmujemy się świadczeniem usług doradczych od lat. Zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Firma księgowo - finansowa Kraków

Nasza firma księgowo – finansowa Kraków zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie działu księgowości, kadr i płac a także działu finansów. Jeśli poszukują Państwo wiarygodnej i rzetelnej firmy, która wykonana wszystkie obowiązki z należytą starannością zapraszamy do kontaktu.

Księgowość cennik

„Księgowość cennik” to punkt, który bardzo dokładanie analizowany jest przez przedsiębiorców będących na etapie poszukiwania podmiotu gospodarczego, który zajmie się prowadzeniem księgowości firmy. Wycena usług księgowych jest bardzo różnorodna, ponieważ księgowość bo bardzo obszerny dział, który może obejmować wiele czynności.

Punkt „księgowość cennik” w ofercie naszej firmy opiera się przede wszystkim na ilości dostarczonych przez Klienta dokumentów oraz liczbie zatrudnionych pracowników.

Pages

Subscribe to RSS - biuro księgowe