Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


biuro rachunkowe

Księgowość 2018

Księgowość 2018 to prawdziwa rewolucja dla Polskich przedsiębiorstw. W tym roku kończy się bowiem era papierowych deklaracji. Od tej pory przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości firmy jaką prowadzą, wszystkie swoje deklaracje będą musieli składać drogą elektroniczną. Jest to ogromne udogodnienie zarówno dla urzędów, jak i podatników, gdyż pozwoli znacznie zautomatyzować przepływ i kontrolę tych dokumentów.

Biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków

Małe firmy funkcjonujące na polskim rynku zwykle mają możliwość wyboru formy księgowania swoich operacji gospodarczych. W dużej części decydują się one na księgowość uproszczoną, co bez wątpienia jest dla nich ułatwieniem.

Nasze biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków przeznaczone jest dla przedsiębiorstw rozliczających się w każdej formie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków – to właśnie My! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sporządzanie RZiS Kraków

Aby ustalić wynik finansowy, każde przedsiębiorstwo musi zabrać się za sporządzenie rachunku zysków i strat. Bez wykonania tej czynności nie ma mowy o znaniu rentowności czy nawet efektywności swojego przedsiębiorstwa.

Dlatego oferujemy wszystkim przedsiębiorcom sporządzanie RZiS Kraków na bardzo korzystnych warunkach. Dodatkowo nasi eksperci udzielą Ci wielu cennych wskazówek i porad księgowych.

Zadzwoń do nas!

Biuro rachunkowe dla spółek Kraków

Przez lata nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie wypracowało sobie zaufanie klientów poprzez uczciwą i sumienną pracę. Z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców, którzy chcą powierzyć swoją firmę naszej opiece. Księgowością zajmujemy się na co dzień. Staramy się więc, aby klient czerpał jak najwięcej korzyści z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy.

Chcesz, aby nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie zajęło się także Twoją firmą? Sprawdź nas. Skontaktuj się i poznaj naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.

Biuro rachunkowe dla stowarzyszenia Kraków

Nawet stowarzyszenie musi prowadzić księgowość. Posiada ono przecież też jakieś środki finansowe, ma przychody i wydatki. Wszystko to musi być ewidencjonowane. Dlatego prowadzenie w niej rachunkowości finansowej jest konieczne.

Warto prowadząc taką organizację, zastanowić się nad tematem "biuro rachunkowe dla stowarzyszenia Kraków".

Biuro rachunkowe dla dużej firmy Kraków

Duże czy małe, a nawet średnie przedsiębiorstwo potrzebuje, kogoś kto poprowadzi jego księgowość. Może być to właściciel, zatrudniony pracownik księgowości, czy biuro księgowe.

Opcja ostatnia często dotyczy dużych podmiotów, mieszczących się w miastach takich jak Kraków czy Wrocław. Prowadzenie ich rachunkowości, nie należy do najłatwiejszych, dlatego biuro rachunkowe dla dużej firmy Kraków, to dobre rozwiązanie.

Biuro rozrachunkowe

Biuro rozrachunkowe to cudowne rozwiązanie, umożliwiające ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej. Można zwrócić się do niego, prawie w każdej sytuacji związanej z zagadnieniami księgowymi.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie z VAT, zeznania roczne z podatku dochodowego, mogą nie być zmartwieniem, jeżeli biuro rozrachunkowe zajmie się polityką finansową przedsiębiorstwa.

Kraków biuro rachunkowe

Kraków biuro rachunkowe - temat, który może być przydatny wielu przedsiębiorcom. Dlaczego? Powodów jest wiele.

Zaletą korzystania z usług biura księgowego jest na pewno oszczędność, jaką się ponosi. Nie trzeba zatrudniać dodatkowych pracowników, szukać miejsca odpowiedniego dla księgowej.

Warto się zastanowić, czy nie skorzystać z takiego ułatwienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Biura rachunkowe

Biura rachunkowe dają możliwość zaoszczędzenia przedsiębiorcy sporej ilości pieniędzy. Nie musi on ponosić kosztów zatrudniania księgowych, wyposażenia przedsiębiorstwa w specjalistyczne programy finansowo-księgowe i inne potrzebne rzeczy. Powoduje to, że biura rachunkowe są coraz popularniejsze oraz wybierane przez różne przedsiębiorstwa, nie tylko te duże.

Sprawdź ceny usług księgowych naszego biura rachunkowego. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik biur rachunkowych Kraków

Księgowość jest filarem każdego przedsiębiorstwa, które chce sprawnie funkcjonować. Warto więc zastanowić się nad opcją zatrudnienia zewnętrznych podmiotów do pomocy przy zadaniach księgowych.

Cennik biuro rachunkowych Kraków jest bardzo zróżnicowany i zależny od wielu czynników. Są to między innymi: wielkość przedsiębiorstwa, jego forma prawna, ilość księgowanych dokumentów i ilość zatrudnianych pracowników.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Posiadamy tanie koszty prowadzenia usług księgowych.

Pages

Subscribe to RSS - biuro rachunkowe