Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


doradztwo księgowo-podatkowe

Zmiana wysokości CIT

W 2017 roku przedsiębiorców czeka zmiana wysokości CIT. Przedsiębiorcy, którzy w poprzednim roku obrotowym osiągnęli przychód niższy niż 1,2 miliona złotych lub w nowym roku założą firmę, zostaną objęci niższą składka CIT. Zmiana wysokości CIT spowoduje obniżenie wysokości składek z 19% do 15% dla tak zwanych małych przedsiębiorców.

Niższa stawka CIT

Niższa stawka CIT od stycznia bieżącego roku wynosi 15 proc. Z preferencyjnej stawki mogą korzystać mali podatnicy, u których przychód ze sprzedaży w ciągu roku nie przekracza wartości 1200 000 euro. W Polsce tego rodzaju podatników jest około 400 000.

Z nowelizacji o podatku CIT nie mogą korzystać podatkowe grupy kapitałowe.

Prowadzenie kadr i płac w mieście Kraków

W firmie, która nie jest jednoosobową działalnością gospodarczą, trzeba zajmować się obsługą kadrowo-płacową, pracowników.
Dział taki oferuje usługi między innymi z dziedziny: prowadzenia teczek pracowników, rozliczania godzin pracy i przyznawaniem urlopów.
Wiele firm posiada w swojej usłudze prowadzenie kadr i płac w Krakowie.

Ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków

Szukasz odpowiedzi na pytanie ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od prowadzonej przez Ciebie firmy, ilości pracowników, ilości dokumentów.

Najpierw Ty musisz nam powiedzieć coś o swojej firmie, abyśmy my mogli przedstawić Ci swoją ofertę i powiedzieć ile kosztuje pełna księgowość. Najlepszym krokiem będzie skontaktowanie się z naszym biurem w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztuje doradztwo księgowe Kraków ?

Bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie: ile kosztuje doradztwo księgowe Kraków, ze względu na szereg zjawisk. Wycena każdego doradztwa odbywa się indywidualnie. Cena zależy od potrzeby przedsiębiorcy w zakresie doradztwa księgowego. Dlatego serdecznie zapraszam do skontaktowania się z naszym doradcą, który z pewnością udostępni więcej informacji na ten temat.

Ile kosztuje doradztwo podatkowe Kraków?

Niektórzy z przedsiębiorców zastanawiają się ile kosztuje doradztwo podatkowe Kraków. Jest to usługa, której cenę bardzo trudno określić z uwagi na fakt, że wycena zależna jest od różnych czynników. Bardzo ważne jest zapotrzebowanie przedsiębiorcy na konkretny zakres usług w ramach doradztwa podatkowego. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z konsultantem i pozyskać szczegółowe informacje. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.

Sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego, w wielu firmach rozpoczyna się kolejny rok obrachunkowy, oznacza to, że obowiązkowe jest dopełnienie kilku formalności związanych z zakończeniem poprzedniego roku. Konieczne jest opracowanie sprawozdań finansowych, skomplementowanie dokumentacji czy sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków.

Doradztwo finansowe Kraków 

Finanse to dział, z którym zderza się każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą. Bardzo ważne jest aby w zakresie tego segmentu wszystko w firmie funkcjonowało prawidłowo. Doradztwo finansowe Kraków to usługa, która zapewni przedsiębiorcom pełną kontrolę nad finansami firmy i umożliwi im koordynowanie wszystkich wpływów i wydatków.

Nasza firma oferuje doradztwo finansowe Kraków zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria podatkowa Kraków

Kancelaria podatkowa Kraków proponuje wszystkim przedsiębiorcom możliwość skorzystania z fachowej pomocy. Pomożemy w wypełnianiu wszelkiej dokumentacji, doradzimy w zakresie podatków oraz optymalizacji podatkowej.

Dla naszych Klientów przewidujemy różne formy kontaktu- możliwość spotkań osobistych, rozmów telefonicznych oraz za pomocą skype, a także konsultacji drogą mailową.

Zachęcamy do współpracy!

Optymalizacja kosztów działalności

Prowadzenie działalności zawsze wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów. Często zdarza się, że przekraczają one nawet uzyskiwane dochody. Ważna jest optymalizacja kosztów działalności i to, aby szukać rozwiązań prowadzących do oszczędności.

Nasza firma oferuje swoją pomoc w tym zakresie. Mamy świadomość tego, że optymalizacja kosztów działalności aby była skuteczna musi być dostosowana do konkretnej firmy, dlatego też szczególną wartość mają dla nas indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Pages

Subscribe to RSS - doradztwo księgowo-podatkowe