Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
Telefon: +12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


e biuro

Prestiżowy adres w mieście Kraków

Coraz bardziej popularną usługą na polskim rynku staje się wirtualne biuro. Ciągle powiększa się grono zwolenników tej opcji.

Wirtualne biuro w centrum Krakowa

Wirtualne biuro w centrum Krakowa jest czymś, czego potrzebuje Twoja firma.

Możesz posiadać prestiżowy adres w jednym z najlepszych do prowadzenia biznesu miast w Polsce. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wypromować swoje przedsiębiorstwo. Będziesz także miał z głowy problem zatrudnienia sekretarki. Zajmiemy się bowiem obsługą Twojej korespondencji, skrzynki e-mail, a także odbiorem telefonów i faksów. Istnieje u nas również możliwość wynajęcia sali np. w celu zorganizowania spotkania biznesowego.

Wirtualne biura

Ostatnio coraz częściej zakładane są wirtualne biura, które proponują różnego rodzaju usługi. Oczywiście najważniejszą z nich jest prestiżowy adres, a poza nim możemy jeszcze znaleźć miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych, obsługę skrzynki mailowej, odbieranie telefonów i faksu, przechowywanie dokumentów, odbieranie i przesyłanie korespondencji, a czasem nawet usługę prowadzenia księgowości.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług, jakie świadczą wirtualne biura, skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci prestiżowy adres w Krakowie.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń!

Adres dla firmy

Adres dla firmy to wspaniała oferta dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność w domu i nie mają siedziby, w której mogliby przeprowadzać spotkania biznesowe. Jest też idealną opcją dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą- świetny sposób na wypromowanie firmy. To także usługa dla biznesmenów, którzy nie chcą zatrudniać sekretarki. W pakiecie wirtualnego biura bowiem znajdują się usługi związane z odbieraniem telefonów, faxu, korespondencji.

Chcesz skorzystać z wariantu adres dla firmy? Zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci dokładnie naszą ofertę.

Wirtualny numer telefonu w Krakowie

Zakładając firmę przedsiębiorca nie musi martwić się gdzie znajdować się będzie jej siedziba. Obecnie istnieje możliwość skorzystania z wirtualnego biuro w Krakowie dzięki czemu można pozyskać między innymi wirtualny numer telefonu w Krakowie. Atrakcyjna lokalizacji dla siedziby firmy bardzo pozytywnie odbierana jest przez klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi "Wirtualny numer telefonu w Krakowie" .

Prestiżowy adres Kraków

Prowadząc własną firmę trzeba liczyć się z kosztami, których nie da się uniknąć. Są to między innymi opłaty związane z prowadzeniem księgowości czy opłacanie kosztów stałych jakimi są należności za wynajem nieruchomości bądź lokalu, wynagrodzenia dla pracowników itp.. Istnieją jednak pewne rozwiązania, które pozwolą nam niestety nie na całkowite uniknięcie tych kosztów lecz ich znaczące zmniejszenie. Usługa wirtualnego biura jest jedną z takich ofert. Pozwoli nie tylko na zmniejszenie kosztów, ale także na prestiżową lokalizację.

Tanie wirtualne biura w Krakowie

Tanie wirtualne biura w Krakowie? Nie łatwo znaleźć firmę oferującą dobrze wykonywane usługi w korzystnej cenie.

Dla naszej formy ważne jest jednak to aby wykonywać usługi zgodnie z najwyższymi standardami, dając możliwość skorzystania z nich nawet małym przedsiębiorstwom. Oferujemy szereg usług związanych z obsługą biura, w atrakcyjnych cenach.
Jeżeli interesują Cię tanie wirtualne biura w Krakowie napisz do nas i dowiedź się więcej na temat szczegółów naszej oferty.

Oferta e-biura w Krakowie

Wirtualne biuro coraz bardziej zyskuje na popularności, gdyż pozwala na znaczną oszczędność pieniędzy oraz czasu w firmie. Każdy przedsiębiorca, który ceni sobie dążenie do rozwoju własnej działalności z pewnością pokusi się o skorzystanie z e-biura. Warto jednak powierzyć się firmie, która świadczy profesjonalne usługi, takiej jak nasza. Oferta e-biura w Krakowie z pewnością usatysfakcjonuje każdego, kto postanowić skorzystać z tego udogodnienia.

Wirtualny adres korespondencyjny w Krakowie

Prowadzisz swoją mobilną firmę w domu lub jesteś w ciągłej podróży związanej z wykonywaną działalnością? Chciałbyś posiadać prestiżowy adres dla swojej firmy, który bez wątpienia podniesie jej renomę? Wirtualny adres korespondencyjny w Krakowie jest ofertą stworzoną specjalnie z myślą o Tobie. Świadczymy usługę, jaką jest wynajem adresu wirtualnego biura dla innych firm. Z naszej usługi, która cieszy się dużym zainteresowaniem korzysta już wiele firm, które są bardzo zadowolone z jakości świadczonych przez nas usług.

E-sekretariat w Krakowie

Każdy nowy przedsiębiorca, gdy zaczyna swoją karierę na rynku snuje wiele planów i pragnie, aby jego firma odniosła sukces. By tak się stało, musi się ona „ wybić” spośród sporego tłumu otaczającej jej konkurencji. Pozyskiwanie coraz to większej ilości klientów, zwiększanie ilości zamówień, zawieranie transakcji, które opiewają na coraz wyższe kwoty- to jest to, o czym wszyscy marzą. Jednak, aby tak się stało, firma musi zbudować swój mocny wizerunek. W tym celu e-sekretariat w Krakowie jest idealną opcją.

Pages

Subscribe to RSS - e biuro