Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
Telefon: +12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


internetowe doradztwo księgowe

Zmiana wysokości CIT

W 2017 roku przedsiębiorców czeka zmiana wysokości CIT. Przedsiębiorcy, którzy w poprzednim roku obrotowym osiągnęli przychód niższy niż 1,2 miliona złotych lub w nowym roku założą firmę, zostaną objęci niższą składka CIT. Zmiana wysokości CIT spowoduje obniżenie wysokości składek z 19% do 15% dla tak zwanych małych przedsiębiorców.

Doradztwo księgowe online

Prowadzenie księgowości wymaga znajomości przepisów prawa podatkowego oraz śledzenie ich zmian. Jeżeli dopiero zaczynasz prowadzić swoją firmę, zapewne będziesz chciał maksymalnie obniżyć swoje koszty, prawda?

Skorzystaj z naszej usługi księgowości online. Doradztwo księgowe online, pomoże Ci zaoszczędzić czas, gdyż wszystkie operacje księgowe, takie jak: wystawianie faktur, rachunków odbywa się droga elektroniczną. Postaw na nowoczesność i zgłoś się do nas.

Konsultacje księgowe online

Księgowość firmy jest bardzo obszernym zagadnieniem powiązanym z regulacjami różnych działów prawnych. Podejmując decyzję warto mieć pewność, że jest ona zgodna z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi. Konsultacje księgowe online są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy, bez konieczności fizycznej obecności w biurze księgowym przedsiębiorca może pozyskać profesjonalne porady.

Nasza firma proponuje skorzystanie z oferty konsultacje księgowe online, które umożliwią uniknięcie błędnych decyzji i pomogą w prawidłowym funkcjonowaniu firmy.

Internetowe biuro rachunkowe

Internetowe biuro rachunkowe to rozwiązanie, jakiego szukasz dla swojego przedsiębiorstwa, jeśli zależy Ci na oszczędności czasu. Staje się ono coraz bardziej popularne. Dlaczego? Bowiem łączy w sobie ważne zalety, takie jak wygoda i niższe koszty. Co najważniejsze dla każdego Klienta dostępne jest 24 godziny na dobę. Nic więc dziwnego, że cieszy się wśród przedsiębiorców tak dużym zainteresowaniem.

Chciałbyś skorzystać z tych wszystkich udogodnień? Wybierz internetowe biuro rachunkowe i bądź zadowolony!

Jak prowadzić księgowość?

Pytanie jak prowadzić księgowość zadaje sobie każdy przedsiębiorca, który zobowiązany jest do prawidłowego rozliczenia prowadzonej działalności gospodarczej. Prowadzenie księgowości dla firmy to szereg czynności, które wymagają znajomości kategorii rachunkowych. Poszukując odpowiedzi na pytanie jak prowadzić księgowość warto zwrócić się do biura rachunkowego, które oferuję kompleksową obsługę dla firm.

Usługa biura rachunkowego

Usługa biura rachunkowego w Krakowie obejmuje prowadzenie księgowości dla wszystkich form działalności, doradztwo w zakresie podatków, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz skarbowych itd... Nasi pracownicy dokonują również różnego rodzaju analiz. Jednym zdaniem zajmujemy się każdą rzeczą z dziedziny finansów.

Osoby, które chciałyby skorzystać z którejkolwiek z naszych usług, zachęcamy do kontaktu.

Prowadzenie rachunkowości Kraków

Nie radzisz sobie z rachunkowością w Twojej firmie? Szukasz pomocy? Pamiętaj jednak, że jeżeli chcesz skorzystać z zewnętrznej pomocy dla Twojej firmy to musisz wybrać tą najodpowiedniejszą, która pomoże Ci dojść do sukcesu. Nasza firma oferuje Ci prowadzenie rachunkowości Kraków. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli pragniesz, aby rachunkowość w Twojej firmie była prowadzona na najwyższym poziomie. Doświadczenie pozwala nam na wkroczenie razem z Twoją firmą na drogę do sukcesu ponosząc przy tym najmniejsze koszty!

Księgowość dla spółki komandytowej

Zakładasz przedsiębiorstwo? Będziesz musiał zajmować się jego prowadzeniem? Możemy ci w tym pomóc. Prowadzimy księgowość dla spółki komandytowej. Sporządzamy wszystkie potrzebne dokumenty, w szczególność księgi rachunkowe, które w uzupełnianiu są najtrudniejsze. Pomagamy we wszystkim co związane z księgowością i udzielamy dodatkowo niezbędnych porad. Jeśli potrzebujesz pomoc – dzwoń!

Subscribe to RSS - internetowe doradztwo księgowe