Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
Telefon: +12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


internetowe doradztwo podatkowe

Sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego, w wielu firmach rozpoczyna się kolejny rok obrachunkowy, oznacza to, że obowiązkowe jest dopełnienie kilku formalności związanych z zakończeniem poprzedniego roku. Konieczne jest opracowanie sprawozdań finansowych, skomplementowanie dokumentacji czy sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków.

Rozliczanie PITów

Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) to dokument, który służy do rozliczania się. Termin jest zawsze do 30 kwietnia. W Polsce istnieje wiele rodzajów tego typu dokumentów, a użycie każdego z nich jest zależne od wielu czynników. Dodatkowo każdy z podatników ma prawo do przekazania 1% na wyznaczony przez siebie cel charytatywny. Rozliczanie PITów nie jest w cale takie proste i dobrze jest to skonsultować ze specjalistami.

Konsultacje prawne online

Zawiłe przepisy prawa czy skomplikowane procedury sądowe powodują, że przedsiębiorcy coraz częściej decydują się korzystać z pomocy prawników, którzy wspierają ich w trakcie prowadzenia działalności. Wiele kancelarii oferuje stałą obsługę prawną firm, zdarzają się jednak sytuacje, gdy konieczna jest natychmiastowa pomoc. Warto wtedy skorzystać z rozwiązania, którym są konsultacje prawne online.

Prowadzenie ewidencji i sporządzenie deklaracji VAT w Krakowie

Podmioty gospodarcze, które należą do grona podatników podatku VAT zobowiązane są do dokonywanie odpowiednich rozliczeń z tego tytułu. Nie znając odpowiednich regulacji prawnych oraz obowiązujących zasad przedsiębiorca może mieć problem.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzeb przedsiębiorców i oferuje prowadzenie ewidencji i sporządzenie deklaracji VAT w Krakowie. Skorzystania z naszej oferty zapewni Państwo bezbłędne rozliczenie działalności z tytułu podatku VAT.

Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych Kraków

Świadczona przez nas usługa jaką jest sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych Kraków to coś, co w znacznym stopniu może uchronić Cię od wpakowania w kłopoty Twoją firmę. Musisz wiedzieć o tym, że księgowość w prowadzonej działalności musi być prowadzona na jak najwyższym poziomie, a my dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Ci to zapewnić.

Zainteresowany naszą ofertą, czyli sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych Kraków? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły! Zapraszam do współpracy z naszą firmą!

Internetowe biuro rachunkowe

Internetowe biuro rachunkowe to rozwiązanie, jakiego szukasz dla swojego przedsiębiorstwa, jeśli zależy Ci na oszczędności czasu. Staje się ono coraz bardziej popularne. Dlaczego? Bowiem łączy w sobie ważne zalety, takie jak wygoda i niższe koszty. Co najważniejsze dla każdego Klienta dostępne jest 24 godziny na dobę. Nic więc dziwnego, że cieszy się wśród przedsiębiorców tak dużym zainteresowaniem.

Chciałbyś skorzystać z tych wszystkich udogodnień? Wybierz internetowe biuro rachunkowe i bądź zadowolony!

Rozliczenia w zakresie podatku dochodowego w Krakowie

Dręczącym podatkiem dla Ciebie stały się ostatnio podatki? Ściślej mówiąc podatek dochodowy? Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy oferują Ci rozliczenia w zakresie podatku dochodowego w Krakowie. Spełniamy największe wymogi naszych klientów. Chcemy, aby klient by zadowolony i usatysfakcjonowany.

Zainteresowały Cię rozliczenia w zakresie podatku dochodowego w Krakowie? Zapraszam do kontaktu i współpracy. Poznaj naszą ofertę na stronie lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w Krakowie

Jeżeli należysz do grona przedsiębiorca, którzy chętnie dodaliby ogłoszenie zatytułowane „zlecę prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w Krakowie” na dowolny portal i chętnie przekazaliby komuś to zadanie, tak się składa, że nie musisz tego robić. Chętnie Ci pomożemy. Nasza firma zajmuje się prowadzeniem ewidencji na potrzeby rozliczeń podatkowych. Tworzymy stosowne dokumenty, na których podstawie sporządzamy deklaracje składane następnie w odpowiednich urzędach.

Sprawozdanie z działalności spółek z o.o.

Sprawozdanie z działalności spółek z o.o. to jedna z ofert, jakie proponuje nasze biuro rachunkowe. Zajmiemy się jego sporządzeniem za Ciebie. Oferujemy pełen pakiet usług z zakresu księgowości, a także doradztwa w kwestii optymalizacji podatkowej. Jeśli więc szukasz pomocy fachowców, możesz znaleźć ja u nas.

Pełen profesjonalizm, doświadczenie i umiejętność współpracy to nasze atuty. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu.

Sprawozdania finansowe spółki

W każdej spółce sporządza się sprawozdanie finansowe. W jakim celu? Jest to bowiem zobrazowanie stanu finansów danego podmiotu gospodarczego, a także jego finansowych wyników działalności. Informacje, które są w nim zawarte, mogą zostać wykorzystane nie tylko przez firmę, ale także np. przez władze państwa, urzędy, trafiają nawet do opinii publicznej.

Pages

Subscribe to RSS - internetowe doradztwo podatkowe