Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
Telefon: +12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


jak założyć działalność gospodarczą

Jak zarejestrować spółkę przez internet

Chcesz założyć firmę? Zastanawiasz się, jak zarejestrować spółkę przez internet?
Nie jest to takie trudne. Wystarczy zalogować się w systemie teleinformatycznym, założyć konto i wypełnić potrzebne dane. Jest ich dość dużo i dlatego trzeba sobie wszystko wcześniej przygotować.

Jeśli jednak wolisz założyć spółkę w sposób tradycyjny, to skontaktuj się z nami. Pomożemy ci we wszystkim. Złożymy potrzebne dokumenty w urzędach i udzielimy ci fachowych porad.
Chcesz uzyskać pomoc? Zadzwoń!

Jednoosobowa dzialalność gospodarcza

Jednoosobowa działalność gospodarcza to coś dla Ciebie!

Podjąłeś decyzję, że nie chcesz mieć wspólnika w firmie i sam będziesz odpowiadał za zobowiązania firmy, jednak nie zastanawiasz się jak dokonać rejestracji działalności gospodarczej?
To nic trudnego, skontaktuj się z naszą kancelaria, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się rejestrowaniem działalności gospodarnych- posiadamy doświadczenie i dostosujemy się do wszystkich Twoich oczekiwań.

Przyjdź, a przekonasz się sam!

Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej

Z nami rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej jest dużo łatwiejsza. Sam wybierz rodzaj prowadzonej działalności, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Dzięki temu będziesz mógł szybko rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany. Nasi konsultanci czekają.

Porady prawne przy zakładaniu działalności gospodarczej

Proces zakładania firmy w Polsce niejednokrotnie była dla wielu osób zawiły, trudny, a czasami wręcz nie do przejścia. Dzieje się tak w głównej mierze dlatego, że cała procedura rejestracji wymaga znajomości wielu przepisów prawnych, uregulowań i obowiązujących zasad.

Pomoc przy rejestracji firmy

Oferujemy wszystkim zainteresowanym pomoc przy rejestracji firmy, a dokładniej rejestracji spółki z o.o. oraz spółki komandytowej. Wybór takich form prowadzenia działalności jest niewątpliwie słuszny, gdyż spółki te posiadają szereg ciekawych zalet ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Pomoc przy rejestracji firmy oznacza konsultację w sprawie wyboru odpowiedniej formy działalności, zakresu PKD itp., a następnie przygotowanie niezbędnych formularzy rejestracyjnych oraz złożenie ich w odpowiednich urzędach.

Nowe firmy na sprzedaż

Nowe firmy na sprzedaż to idealne określenie dla gotowych spółek, które zostały zarejestrowane i nigdy nie podjęły aktywnej działalności na rynku. Są to czyste podmioty, bez zobowiązań finansowych, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Oferta nowe firmy na sprzedaż to prosta droga do spełnienia marzeń o własnej firmie.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwiązaniem jakim są gotowe spółki zapraszamy do współpracy.

Etapy zakładania dzialalności gospodarczej

Kiedyś, aby założyć firmę trzeba było odwiedzić Urząd Gminy, Urząd Skarbowy, ZUS, bank oraz ponownie Urząd Gminy. Teraz procedura założenia firmy jest o wiele prostsza i wyróżnia się jedynie trzy etapy zakładania działalności gospodarczej. Mianowicie najpierw musimy złożyć wniosek CEIDG-1. Jest to zarazem wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, jak i wniosek o nadanie numeru statystycznego REGON, a także zgłoszenie firmy do US i ZUS.

Firmy do kupienia

Chcesz założyć własną działalność? Zastanów się nad spółką z o.o. Jest to bowiem bezpieczna forma prowadzenia działalności, w której wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania. Przejmujesz się jednak czasochłonnym procesem założenia i rejestracji? Nie rób tego sam! Polecamy Ci opcję firmy do kupienia, która pozwala nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale również na pominięcie formalności. Jest to oferta, dzięki której zyskasz gotową spółkę i będziesz mógł rozpocząć działalność już po dwóch dniach od zakupu. A jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem firmy, to możemy pomóc Ci w jej rejestracji.

Sprzedam firmę

Jeżeli marzysz o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej i jesteś zainteresowany tym tematem, z pewnością słyszałeś o możliwości zakupu gotowej spółki. Jeżeli jednak nie bardzo orientujesz się w kwestii tego gdzie podobne oferty można znaleźć, postaram Ci się udzielić kilku wskazówek na ten temat.

Jak założyć swoją firmę

Zastanawiasz się, jak założyć swoją firmę? Masz dość pracy na czyiś warunkach? Chcesz być swoim szefem? Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci, jak założyć swoją firmę. Będziemy świadczyć swoją pomoc podczas całego procesu rejestracyjnego Twojej firmy, udzielając wielu wartościowych rad i wskazówek.

Z nami zakładanie firmy okaże się być proste, ponieważ przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Nie czekaj, zadzwoń do nas z zapytaniem ofertowym.

Subscribe to RSS - jak założyć działalność gospodarczą