certum

Aktualizacja danych KRS

  1. 1. Kompleksowe doradztwo.
  2. 2. Przygotowanie dokumentacji do KRS.
  3. 3. Złożenie dokumentów do KRS i monitorowanie procedury aktualizacyjnej.

  4. Zmiana danych KRS online, cała Polska.
  5. Skontaktuj się, wycenimy usługę oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Pomoc w sprzedaży spółki

Oferujemy pomoc w sprzedaży spółki.

Zamieścimy ofertę sprzedaży Państwa spółki na naszej stronie, co znacznie zwiększa szansę na sprzedaż.
Strona odwiedzana jest przez osoby planujące kupić gotową spółkę.

KONTAKT

Wirtualne biuro Kraków

Oferujemy wirtualne biuro w Krakowie oraz prestiżowy adres do rejestracji firmy.
OFERTA


Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.Rejestracja spółki z o.o. za 700 zł w 3 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


kadry i płace Kraków

Księgowość dla firm Kraków

Księgowość dla firm Kraków to oferta stworzona nie tylko dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, to także dla przedsiębiorstw funkcjonujących już na rynku.

Czynności związane z księgowością, nie muszą być już utrudnieniem oraz stwarzać nieprzyjemnych konsekwencji. To właśnie dzięki księgowość dla firm Kraków, możesz zmienić swoje nastawienie oraz dążyć do optymalizacji kosztów.

Zapraszamy do kontaktu.

Outsourcing kadrowo płacowy

Powszechnie wiadomo, że outsourcing kadrowo płacowy, jak inne jego rodzaje, pozwala na zmniejszenie kosztów oraz podniesienie efektywności działania jednostki. Dzięki korzystaniu przez firmy z zasobów zewnętrznych, może ona osiągnąć, większą efektywność, skupiając się na swojej zasadniczej działalności. Dlatego prowadzenie kadr i płac warto, pozostawić biurom rachunkowym.

Nasze biuro zajmuje się prowadzeniem kadr i płac innych firm. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Outsourcing płac

Outsourcing może znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Przykładem może być outsourcing płac. Sprawy wynagrodzeń prowadzone są wtedy, przez wykwalifikowanych pracowników biura księgowego. Przedsiębiorca nie musi zajmować się wyliczaniem wynagrodzeń, prowadzeniem listy płac i innymi działaniami z tym związanymi.

Outsourcing płac stanowi ofertę godną przemyślenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Ile kosztuje doradztwo prawne Kraków

Język w jakim jest napisane prawo, nie należy do najłatwiejszych. Mimo wszystko musimy stosować się do przepisów prawnych. Sytuacja ta powoduje, że coraz więcej korzysta się z pomocy radców prawnych.

Usługi te są płatne, stąd ludzie z całej Polski zadają pytania typu - ile kosztuje doradztwo prawne Kraków? Prawda jest taka, że trudno jednoznacznie określić cenę takiej usługi.

Najlepiej wybrać się tam, gdzie doradzą nam najlepiej - zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura doradztwa prawnego.

Ile kosztuje porada prawna Kraków

Wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę hasła, takie jak "ile kosztuje porada prawna Kraków" czy "porady prawne Kraków". Nic dziwnego, prawo gospodarcze jest jedną z trudniejszych dziedzin prawa. Nie skodyfikowano go, więc szukać jego przepisów, trzeba w wielu miejscach.

Jeśli masz jakieś pytania prawne i potrzebujesz porady prawnej - napisz do nas. Nasi eksperci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi i cennych porad.

Stawki za obsługę kadr i płac

Odpowiednie prowadzenie kadr pozwala na prawidłowy rozwój przedsiębiorstwa oraz przyszłe sukcesy. W zależności od wykonywanych usług stawki za obsługę kadr i płac są różne. Głównie zależy to od zatrudnianych pracowników oraz od ilości sporządzanych dokumentów.

Chcąc wiedzieć jakie stawki za obsługę kadr i płac oferuje nasza firma – skontaktuj się z naszym doradcą.

Stawki za obsługę kadrowo płacową Kraków

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie zawsze jest bardzo proste. Większe firmy, które zatrudniają dodatkowo pracowników, muszą liczyć się z tym, że do ich obowiązków należy także zajmowanie się działem kadr i płac. Stawki za obsługę kadrowo płacową Kraków są bardzo różnorodne. Przeważnie liczone są indywidualnie za każdego pracownika osobno. Ceny wahają się między 10 - 50 zł od osoby. Warto porównać wiele ofert różnych biur rachunkowych ze sobą, zanim zdecyduję się na stałą współpracę.

Usługi księgowo - kadrowe spółek w Krakowie

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek prowadzenia w swojej firmie księgowości. Dodatkowo, jeżeli zatrudnia pracowników, musi zajmować się także działem kadrowo-płacowym. Wiele biur rachunkowych zajmuje się obiema usługami, które bardzo często w pakiecie są tańsze.

Nasza firma posiada w swojej ofercie usługi księgowo - kadrowe spółek w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Prowadzenie kadr i płac w Krakowie

Przedsiębiorca, który prowadzi własną działalność gospodarczą posiada wiele obowiązków. Jednym z nich jest prowadzenie księgowości w swojej firmie. Nie jest to proste zadanie dla osoby, która wcześniej nie miała doświadczenia z tego zakresu. Może w takiej sytuacji skorzystać z pomocy ekspertów. Ma do wyboru wynajęcie księgowej lub biura rachunkowego.

Usługi księgowo - kadrowe firm w Krakowie

Każde przedsiębiorstwo musi prowadzić księgowość aby móc rozliczyć się z podatku dochodowego. Przedsiębiorstwa, które zatrudniają pracowników, muszą także zająć się prowadzeniem kadr. Wszystko to może pochłaniać sporo czasu. Poza tym wymaga znajomości wielu przepisów i zasad. Stąd też może lepiej zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy biura rachunkowego? Jeśli zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, skontaktuj się z nami! Świadczymy usługi księgowo - kadrowe firm w Krakowie.

Zachęcamy!

Pages

Subscribe to RSS - kadry i płace Kraków