Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


krakowskie biuro podatkowe

Niższa stawka CIT

Niższa stawka CIT od stycznia bieżącego roku wynosi 15 proc. Z preferencyjnej stawki mogą korzystać mali podatnicy, u których przychód ze sprzedaży w ciągu roku nie przekracza wartości 1200 000 euro. W Polsce tego rodzaju podatników jest około 400 000.

Z nowelizacji o podatku CIT nie mogą korzystać podatkowe grupy kapitałowe.

Prowadzenie kadr i płac w mieście Kraków

W firmie, która nie jest jednoosobową działalnością gospodarczą, trzeba zajmować się obsługą kadrowo-płacową, pracowników.
Dział taki oferuje usługi między innymi z dziedziny: prowadzenia teczek pracowników, rozliczania godzin pracy i przyznawaniem urlopów.
Wiele firm posiada w swojej usłudze prowadzenie kadr i płac w Krakowie.

Ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków

Szukasz odpowiedzi na pytanie ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od prowadzonej przez Ciebie firmy, ilości pracowników, ilości dokumentów.

Najpierw Ty musisz nam powiedzieć coś o swojej firmie, abyśmy my mogli przedstawić Ci swoją ofertę i powiedzieć ile kosztuje pełna księgowość. Najlepszym krokiem będzie skontaktowanie się z naszym biurem w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Księgowość dla firm Kraków

Księgowość dla firm Kraków to oferta stworzona nie tylko dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, to także dla przedsiębiorstw funkcjonujących już na rynku.

Czynności związane z księgowością, nie muszą być już utrudnieniem oraz stwarzać nieprzyjemnych konsekwencji. To właśnie dzięki księgowość dla firm Kraków, możesz zmienić swoje nastawienie oraz dążyć do optymalizacji kosztów.

Zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztuje doradztwo prawne Kraków

Język w jakim jest napisane prawo, nie należy do najłatwiejszych. Mimo wszystko musimy stosować się do przepisów prawnych. Sytuacja ta powoduje, że coraz więcej korzysta się z pomocy radców prawnych.

Usługi te są płatne, stąd ludzie z całej Polski zadają pytania typu - ile kosztuje doradztwo prawne Kraków? Prawda jest taka, że trudno jednoznacznie określić cenę takiej usługi.

Najlepiej wybrać się tam, gdzie doradzą nam najlepiej - zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura doradztwa prawnego.

Ile kosztuje porada prawna Kraków

Wiele osób wpisuje w wyszukiwarkę hasła, takie jak "ile kosztuje porada prawna Kraków" czy "porady prawne Kraków". Nic dziwnego, prawo gospodarcze jest jedną z trudniejszych dziedzin prawa. Nie skodyfikowano go, więc szukać jego przepisów, trzeba w wielu miejscach.

Jeśli masz jakieś pytania prawne i potrzebujesz porady prawnej - napisz do nas. Nasi eksperci udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi i cennych porad.

Stawki za optymalizację podatkową

Chcesz poznać jakie posiadamy stawki za optymalizację podatkową? Skontaktuj się z naszym doradcą. On dokładnie przedstawi Ci cały kosztorys. Każdy przedsiębiorca jest w stanie optymalizować koszty podatkowe, tylko nie wszyscy wiedzą jak. Nasi eksperci znają się na prawie podatkowym oraz wykorzystują możliwości jakie dają poszczególne przepisy.

Możesz spróbować – nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać.

Ile kosztuje doradztwo podatkowe Kraków?

Niektórzy z przedsiębiorców zastanawiają się ile kosztuje doradztwo podatkowe Kraków. Jest to usługa, której cenę bardzo trudno określić z uwagi na fakt, że wycena zależna jest od różnych czynników. Bardzo ważne jest zapotrzebowanie przedsiębiorcy na konkretny zakres usług w ramach doradztwa podatkowego. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z konsultantem i pozyskać szczegółowe informacje. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.

Kraków biuro podatkowe

Kraków biuro podatkowe to podmiot prawny, który świadczy kompleksową obsługę dla firm w zakresie prawa podatkowego, które jest bardzo złożonym działem. Niejasność oraz ciągłe zmiany przepisów mogą powodować problem w interpretacji regulacji podatkowych. Kraków biuro podatkowe może się okazać bardzo pomocne w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami podatkowymi, pomożemy rozwiązać każdy problem.

Sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego, w wielu firmach rozpoczyna się kolejny rok obrachunkowy, oznacza to, że obowiązkowe jest dopełnienie kilku formalności związanych z zakończeniem poprzedniego roku. Konieczne jest opracowanie sprawozdań finansowych, skomplementowanie dokumentacji czy sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków.

Pages

Subscribe to RSS - krakowskie biuro podatkowe