Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


krakowskie biuro rachunkowe

Prowadzenie księgowości w mieście Kraków

Prowadzenie księgowości w mieście Kraków czy w innych miastach Polskich, jest konieczne by dobrze prowadzić działalność gospodarczą. Można ją prowadzić w różnymi metodami - pełną lub uproszczoną. Mimo to jaką formę wybierzemy, o pomoc księgową możemy się wrócić do biura rachunkowego. Dzięki temu prowadzenie księgowości w mieście Karków jak i innym, będzie wygodniejsze.

Ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków

Szukasz odpowiedzi na pytanie ile kosztuje pełna księgowość w mieście Kraków? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od prowadzonej przez Ciebie firmy, ilości pracowników, ilości dokumentów.

Najpierw Ty musisz nam powiedzieć coś o swojej firmie, abyśmy my mogli przedstawić Ci swoją ofertę i powiedzieć ile kosztuje pełna księgowość. Najlepszym krokiem będzie skontaktowanie się z naszym biurem w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Księgowość dla firm Kraków

Księgowość dla firm Kraków to oferta stworzona nie tylko dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej, to także dla przedsiębiorstw funkcjonujących już na rynku.

Czynności związane z księgowością, nie muszą być już utrudnieniem oraz stwarzać nieprzyjemnych konsekwencji. To właśnie dzięki księgowość dla firm Kraków, możesz zmienić swoje nastawienie oraz dążyć do optymalizacji kosztów.

Zapraszamy do kontaktu.

Biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków

Małe firmy funkcjonujące na polskim rynku zwykle mają możliwość wyboru formy księgowania swoich operacji gospodarczych. W dużej części decydują się one na księgowość uproszczoną, co bez wątpienia jest dla nich ułatwieniem.

Nasze biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków przeznaczone jest dla przedsiębiorstw rozliczających się w każdej formie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Biuro rachunkowe dla małej firmy Kraków – to właśnie My! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Sporządzanie RZiS Kraków

Aby ustalić wynik finansowy, każde przedsiębiorstwo musi zabrać się za sporządzenie rachunku zysków i strat. Bez wykonania tej czynności nie ma mowy o znaniu rentowności czy nawet efektywności swojego przedsiębiorstwa.

Dlatego oferujemy wszystkim przedsiębiorcom sporządzanie RZiS Kraków na bardzo korzystnych warunkach. Dodatkowo nasi eksperci udzielą Ci wielu cennych wskazówek i porad księgowych.

Zadzwoń do nas!

Sporządzanie bilansu Kraków

Jesteś przedsiębiorcą działającym w Krakowie? To wspaniale! Sporządzanie bilansu Kraków to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla małych, ale też dużych firm.

Nasza usługa sporządzanie bilansu Kraków pozwoli Ci w szybki i tani sposób dokonać obowiązku, jaki na Tobie ciąży.

Przedsiębiorco bierz się do pracy! Aby sporządzanie bilansu Kraków nie sprawiło Ci problemu, sięgnij po pomoc naszych ekspertów.

Biuro rachunkowe dla spółek Kraków

Przez lata nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie wypracowało sobie zaufanie klientów poprzez uczciwą i sumienną pracę. Z dnia na dzień rośnie liczba przedsiębiorców, którzy chcą powierzyć swoją firmę naszej opiece. Księgowością zajmujemy się na co dzień. Staramy się więc, aby klient czerpał jak najwięcej korzyści z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy.

Chcesz, aby nasze biuro rachunkowe dla spółek w Krakowie zajęło się także Twoją firmą? Sprawdź nas. Skontaktuj się i poznaj naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.

Biuro rachunkowe dla stowarzyszenia Kraków

Nawet stowarzyszenie musi prowadzić księgowość. Posiada ono przecież też jakieś środki finansowe, ma przychody i wydatki. Wszystko to musi być ewidencjonowane. Dlatego prowadzenie w niej rachunkowości finansowej jest konieczne.

Warto prowadząc taką organizację, zastanowić się nad tematem "biuro rachunkowe dla stowarzyszenia Kraków".

Biuro rachunkowe dla dużej firmy Kraków

Duże czy małe, a nawet średnie przedsiębiorstwo potrzebuje, kogoś kto poprowadzi jego księgowość. Może być to właściciel, zatrudniony pracownik księgowości, czy biuro księgowe.

Opcja ostatnia często dotyczy dużych podmiotów, mieszczących się w miastach takich jak Kraków czy Wrocław. Prowadzenie ich rachunkowości, nie należy do najłatwiejszych, dlatego biuro rachunkowe dla dużej firmy Kraków, to dobre rozwiązanie.

Kraków biuro rachunkowe

Kraków biuro rachunkowe - temat, który może być przydatny wielu przedsiębiorcom. Dlaczego? Powodów jest wiele.

Zaletą korzystania z usług biura księgowego jest na pewno oszczędność, jaką się ponosi. Nie trzeba zatrudniać dodatkowych pracowników, szukać miejsca odpowiedniego dla księgowej.

Warto się zastanowić, czy nie skorzystać z takiego ułatwienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pages

Subscribe to RSS - krakowskie biuro rachunkowe