Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


księgowość firmy

Prowadzenie księgowości w mieście Kraków

Prowadzenie księgowości w mieście Kraków czy w innych miastach Polskich, jest konieczne by dobrze prowadzić działalność gospodarczą. Można ją prowadzić w różnymi metodami - pełną lub uproszczoną. Mimo to jaką formę wybierzemy, o pomoc księgową możemy się wrócić do biura rachunkowego. Dzięki temu prowadzenie księgowości w mieście Karków jak i innym, będzie wygodniejsze.

Uproszczona księgowość Kraków

Nie musisz prowadzić firmy w Krakowie, aby skorzystać z naszej usługi uproszczona księgowość Kraków. Zajmujemy się realizacją zleceń z całej Polski. Prowadzimy księgowość w każdej formie, pomagamy się rozliczać również firmom, które prowadzą swoje Księgi Handlowe.

Uproszczona księgowość Kraków? Tylko z Nami.

Czekamy na Twój telefon.

Koszt prowadzenia księgowości Kraków

Koszt prowadzenia księgowości Kraków w każdym przypadku jest różny i zależy od formy, według której księgowane są operacje zaistniałe w przedsiębiorstwie. W koszt prowadzenia księgowości Kraków wlicza się m.in. ilość dokumentów przekazywanych biurowi rachunkowemu, ilość zatrudnianych pracowników, formę rozliczeń przedsiębiorstwa.

Więcej informacji na temat jakie są koszty w czasie prowadzenia księgowości uzyskasz dzwoniąc do Nas.

Ceny usług księgowej Kraków

Dokonując wyboru biura rachunkowego, z którym pragnie nawiązać się współpracę, trzeba zwrócić uwagę na aspekt ceny usług księgowej Kraków. To bardzo istotne, ponieważ wiele firm posiada różnorodne ceny. Warto je porównać.

Każda firma zajmująca się obsługą księgową, liczy inaczej, biorąc pod uwagę różne czynniki np. ilość księgowanych dokumentów, wielkość firmy, formę prawną ilość zatrudnianych pracowników itp.. Często biura rachunkowe na umowie określają, jakie ceny należy płacić za ich usługi.

Zakres obowiązków księgowej

Zakres obowiązków księgowej lub księgowego jest ogromny. Mogą oni zajmować się np. rozliczaniem z Urzędem Skarbowym, wyliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem bilansu i tak dalej.

Księgowi to osoby znające się na wielu sprawach, jakie potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Stąd też zakres obowiązków księgowej jest naprawdę duży.

Księgowość dla dużej firmy Kraków

Prowadzenie księgowości w swojej firmie jest bardzo ważnym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Jednak należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to sprawa prosta. Konieczna jest systematyczność i dokładność.

Księgowość dla dużej firmy Kraków, jest szczególnie trudna. Duża działalność gospodarcza to wiele transakcji. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest fachowa pomoc profesjonalistów.

Nasza firma oferuje księgowość dla dużej firmy Kraków. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu zapoznania się ze szczegółami i pełną listą usług.

Księgowość dla małej firmy Kraków

Mała czy duża firma, każda potrzebuje, aby ktoś prowadził, sprawy jej finansów. Można zatrudnić księgową, co nie jest korzystne dla małych przedsiębiorstw. Rachunkowość finansową może prowadzić w firmie również właściciel, pod warunkiem że się na tym zna i ma czas. Inną propozycją może być księgowość dla małej firmy Kraków, prowadzona przez biura rachunkowe w Krakowie i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza usługą "Księgowość dla małej firmy Kraków".

Księgowość dla fundacji Kraków

Prowadzenie fundacji, nie jest sprawą prostą, ale przede wszystkim szlachetną. Możemy uczynić wiele dobrego dla innych ludzi, środowiska, zwierząt, kultury. Organizacja ta zobowiązana jest również do prowadzenia księgowości.

Może jej w tym pomóc biuro rachunkowe, które profesjonalnie zajmie się finansami, a ona sama swoją działalnością. Księgowość dla fundacji Kraków - to idealne rozwiązanie dla wielu organizacji w Krakowie i nie tylko, chcących pomagać.

Księgowość firm Kraków

Mając na uwadze Państwa potrzeby wprowadziliśmy do naszej oferty usługę "księgowość firm Kraków". To rozwiązanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw. Zajmujemy się prowadzeniem wszystkich rodzajów księgowości w zależności od potrzeb jednostki.

Mogą Państwo skorzystać również z porad naszej doświadczonej księgowej i zacząć prowadzić swoją działalność jeszcze lepiej.

Księgowość firm Kraków to oferta specjalnie dla z myślą o Państwa potrzebach. Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania większej ilości szczegółów.

Stawki za obsługę księgową Kraków

Prowadzenie księgowości to czynność, która potrafi sprawić kłopoty nie jednemu przedsiębiorcy. Dlatego coraz więcej biznesmenów sięga po pomoc u osób zewnętrznych.

Jeżeli należysz do grona osób, które nie radzą sobie z prowadzeniem księgowości w przedsiębiorstwie, to skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie są stawki za obsługę księgową Kraków. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że księgowość prowadzona przez nasze biuro to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Pages

Subscribe to RSS - księgowość firmy