Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
Telefon: +12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
Telefon: +12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


księgowy Kraków

Outsourcing księgowości

Outsourcing - słowo to oznacza zlecanie pewnych czynności przedsiębiorstw, innym firmom. Jest coraz częściej stosowany, ponieważ umożliwia zmniejszenie kosztów i podniesienie jakości.

Popularną formą korzystania z zasobów zewnętrznych, jest outsourcing księgowości. Dzięki niemu prowadzenie księgowości, odbywa się w biurze rachunkowym, pozwalając firmie skupić się na działalności podstawowej.

Uproszczona księgowość Kraków

Nie musisz prowadzić firmy w Krakowie, aby skorzystać z naszej usługi uproszczona księgowość Kraków. Zajmujemy się realizacją zleceń z całej Polski. Prowadzimy księgowość w każdej formie, pomagamy się rozliczać również firmom, które prowadzą swoje Księgi Handlowe.

Uproszczona księgowość Kraków? Tylko z Nami.

Czekamy na Twój telefon.

Koszt prowadzenia księgowości Kraków

Koszt prowadzenia księgowości Kraków w każdym przypadku jest różny i zależy od formy, według której księgowane są operacje zaistniałe w przedsiębiorstwie. W koszt prowadzenia księgowości Kraków wlicza się m.in. ilość dokumentów przekazywanych biurowi rachunkowemu, ilość zatrudnianych pracowników, formę rozliczeń przedsiębiorstwa.

Więcej informacji na temat jakie są koszty w czasie prowadzenia księgowości uzyskasz dzwoniąc do Nas.

Ceny usług księgowej Kraków

Dokonując wyboru biura rachunkowego, z którym pragnie nawiązać się współpracę, trzeba zwrócić uwagę na aspekt ceny usług księgowej Kraków. To bardzo istotne, ponieważ wiele firm posiada różnorodne ceny. Warto je porównać.

Każda firma zajmująca się obsługą księgową, liczy inaczej, biorąc pod uwagę różne czynniki np. ilość księgowanych dokumentów, wielkość firmy, formę prawną ilość zatrudnianych pracowników itp.. Często biura rachunkowe na umowie określają, jakie ceny należy płacić za ich usługi.

Zakres obowiązków księgowej

Zakres obowiązków księgowej lub księgowego jest ogromny. Mogą oni zajmować się np. rozliczaniem z Urzędem Skarbowym, wyliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem bilansu i tak dalej.

Księgowi to osoby znające się na wielu sprawach, jakie potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Stąd też zakres obowiązków księgowej jest naprawdę duży.

Księgowość dla dużej firmy Kraków

Prowadzenie księgowości w swojej firmie jest bardzo ważnym obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Jednak należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to sprawa prosta. Konieczna jest systematyczność i dokładność.

Księgowość dla dużej firmy Kraków, jest szczególnie trudna. Duża działalność gospodarcza to wiele transakcji. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest fachowa pomoc profesjonalistów.

Nasza firma oferuje księgowość dla dużej firmy Kraków. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu zapoznania się ze szczegółami i pełną listą usług.

Księgowość dla małej firmy Kraków

Mała czy duża firma, każda potrzebuje, aby ktoś prowadził, sprawy jej finansów. Można zatrudnić księgową, co nie jest korzystne dla małych przedsiębiorstw. Rachunkowość finansową może prowadzić w firmie również właściciel, pod warunkiem że się na tym zna i ma czas. Inną propozycją może być księgowość dla małej firmy Kraków, prowadzona przez biura rachunkowe w Krakowie i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza usługą "Księgowość dla małej firmy Kraków".

Księgowość dla fundacji Kraków

Prowadzenie fundacji, nie jest sprawą prostą, ale przede wszystkim szlachetną. Możemy uczynić wiele dobrego dla innych ludzi, środowiska, zwierząt, kultury. Organizacja ta zobowiązana jest również do prowadzenia księgowości.

Może jej w tym pomóc biuro rachunkowe, które profesjonalnie zajmie się finansami, a ona sama swoją działalnością. Księgowość dla fundacji Kraków - to idealne rozwiązanie dla wielu organizacji w Krakowie i nie tylko, chcących pomagać.

Księgowość firm Kraków

Mając na uwadze Państwa potrzeby wprowadziliśmy do naszej oferty usługę "księgowość firm Kraków". To rozwiązanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw. Zajmujemy się prowadzeniem wszystkich rodzajów księgowości w zależności od potrzeb jednostki.

Mogą Państwo skorzystać również z porad naszej doświadczonej księgowej i zacząć prowadzić swoją działalność jeszcze lepiej.

Księgowość firm Kraków to oferta specjalnie dla z myślą o Państwa potrzebach. Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania większej ilości szczegółów.

Ile kosztuje pełna księgowość

Prowadzisz własną działalność w formie spółki z ograniczona odpowiedzialnością i boisz się, że nie poradzisz sobie z pełną księgowością w firmie?

To żaden kłopot, skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego, a rozwiążesz wszystkie swoje problemy. Zadzwoń teraz i dowiedz się ile kosztuje pełna księgowość dla Twojej firmy.

Stawiając na nas, będziesz miał pełna gwarancję bezbłędności w papierach w swoim przedsiębiorstwie.

Subscribe to RSS - księgowy Kraków