Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


pilnie kupię spółkę

Sprzedam spółkę z o.o. obcokrajowcy

W imieniu firmy, której jestem przedstawicielem sprzedam spółkę z o.o. obcokrajowcy. Rejestracja gotowej spółki jest szczególnie uciążliwa dla cudzoziemców nie władających w sposób płynny językiem polskim. Oferujemy gotowe spółki w pełni przygotowany by natychmiast poprowadzić pod nimi firmę. Jedynym obowiązkiem Państwa będzie złożenie podpisu w obecności notariusza i tłumacza przysięgłego.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cudzoziemiec

Osoby z zagranicy szukające rozwiązania na szybkie i bezproblemowe założenie przedsiębiorstwa zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Oferujemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cudzoziemiec na sprzedaż. Nabycie takiej jednostki zapewnia szybki i bezpieczny start w zaledwie jeden dzień. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się ze szczegółami.

Gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż

Gotowa spółka to w pełni przygotowany podmiot do prowadzenia firmy już jeden dzień po zakupie. Podmiot posiada kompletną dokumentację rejestracyjną (NIP, REGON, KRS). Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na spółki posiadające staż. W naszej ofercie jest gotowa spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż.
Nasze spółki są bezpiecznym rozwiązaniem dla przyszłych przedsiębiorców, ponieważ posiadają czystą historię gospodarczą.

Kupno spółki rocznej

Kupno rocznej spółki to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na pozyskaniu dofinansowania ze środków unijnych lub z innej instytucji finansowej. Staż, nawet roczny może okazać się istotna kwestią w czasie ubiegania się o dotacje lub wsparcie ponieważ wzbudza zaufanie w oczach potencjalnych inwestorów.

Kupno spółki rocznej pomaga nawiązać trwałe relacje biznesowe i znaleźć partnerów biznesowych, którzy chętniej podejmują współpracę z doświadczonymi firmami niż nowo założonymi.

Spółki 2015

Gotowe spółki 2015 są na polskim rynku bardzo chętnie kupowane. Dają wiele możliwości i korzyści dla przedsiębiorców. Ich główną zaletą jest to, że działalność gospodarczą można podjąć nawet po dwudziestu czterech godzinach od podpisania umowy.

Szybkość zakupu to nie jedyny plus. Gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest także bezpieczną inwestycją, ponieważ posiada notarialne poświadczenie o braku zadłużenia.

W ofercie naszej firmy znajdą państwo spółki 2015. Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami, którzy przedstawią pełny zakres usług jakie oferujemy.

Gotowe spółki z o.o. 2015

Gotowe spółki to idealne rozwiązanie dla osób, które szybko i łatwo chcą otworzyć własną działalność gospodarczą.

Proces ich zakupu trwa bardzo krótko. Nawet w dwadzieścia cztery godziny od podpisania umowy istnieje możliwość prowadzenia w nich działalności gospodarczej.

Nasza firma posiada w swojej ofercie gotowe spółki z o.o. 2015. Są one w pełni zarejestrowane i posiadają wszystkie wymagane numery (NIP, REGON, KRS).

Nie czekaj, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę.

Kupię spółkę z o.o. zarejestrowaną w 2015

Czy Ty też poszukujesz gotowej spółki wpisując w wyszukiwarkę „kupię spółkę z o.o. Zarejestrowaną w 2015? Jeśli tak to skorzystaj z naszej oferty. Sprzedajemy spółki z czystą historią gospodarczą i wszystkimi niezbędnymi dokumentami.

Przekonaj się sam, kontaktując się z naszymi konsultantami. Udzielą wszelkich informacji.

Tanio kupię spółkę z o.o.

Każdego dnia dzwonią do nas przedsiębiorcy i oświadczają „tanio kupię spółkę z o.o., mogą mi Państwo coś zaproponować?”. Posiadamy bazę spółek, spośród których dla naszych klientów wybieramy podmioty najlepiej spełniające ich oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju spółki-dla każdego przedsiębiorcy jesteśmy w stanie spośród nich wybrać odpowiednią firmę.

Zachęcam do kontaktowania się z nami. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomości „tanio kupię spółkę z o.o.”,a my przedstawimy Ci naszą ofertę.

Pośrednictwo w zakupie spółki z o.o.

Jeżeli podjąłeś decyzję o rozpoczęciu prowadzenia własnej działalności gospodarczej to skorzystanie z usługi jaką jest pośrednictwo w zakupie spółki z o.o. powinno być koleją podjętą przez Ciebie decyzją.

Jest to rozwiązanie, które pozwala dokonać satysfakcjonującego zakupu. Daje ono możliwość podjęcia działań już w jeden od dzień nabycia przedsiębiorstwa. Współpracując z Biurem Rachunkowym, cały proces zakupu firmy przeprowadzony zostaje szybko i w stu procentach bezpiecznie.

Zakup rocznej spółki kapitałowej

Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym, ale zarazem bezpiecznym otworzeniu działalności gospodarczej, to zakup rocznej spółki kapitałowej jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Roczna spółka, czyli spółka ze stażem niesie ze sobą ogrom możliwości. Jedną z nich jest np. zwiększenie szans na kredyt lub większy dostęp do dotacji unijnych. Spółka jest zarejestrowana, więc nie musisz przechodzić przez skomplikowane procedury. Dopasowujesz dane do swoich potrzeb i po chwili możesz cieszyć się własną firmą!

Pages

Subscribe to RSS - pilnie kupię spółkę