Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


pośrednictwo w sprzedaży spółek

Sprzedam spółkę IT

Branża IT przestała Cię interesować? Wolisz zaangażować się w coś nowego? Myślisz, że osiągniesz sukces w innej dziedzinie? Warto spróbować! Postaw na ogłoszenie „sprzedam spółkę IT” i czekaj na kupca!

Może my możemy Ci jakoś pomóc? Z pewnością tak! Może uda nam się znaleźć odpowiednią osobę, która kupi Twoją firmę! Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Usługa dotycząca sprzedaży spółek z o.o.

Pragniesz kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Świetnie, że trafiłeś właśnie na naszą stronę.

Od wielu lat nasza kancelaria zajmuje się rejestracją i sprzedażą nowych spółek z o.o. . Usługa dotycząca sprzedaży spółek z o.o. jest przeznaczona w szczególności dla nowych przedsiębiorców.

Sprzedaż firmy z siedzibą w Katowicach

Masz na sprzedaż firmy z siedzibą w Katowicach? Szukasz klienta, który kupi od Ciebie ten podmiot gospodarczy? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci go znaleźć.
Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie spółkami. Jako specjaliści w tej dziedzinie znamy bardzo dobrze rynek i bez trudu w szybkim tempie pomożemy Ci przy sprzedaży Twojej spółki. Znajdziemy kupca, sporządzimy umowę i przeprowadzimy cały proces sprzedaży.

Zleć nam pośrednictwo w kwestii sprzedaż firmy z siedzibą w Katowicach. Chcesz znać więcej szczegółów oferty? Skontaktuj się z nami.

Sprzedaż spółek z dochodami

Sprzedaż spółek z dochodami polega ma sprzedaży jednostek, które już wcześniej prowadziły działalność i z tego tytułu osiągały dochód. Firmy te nie są czyste, dlatego podczas ich zakupu potencjalny nowy właściciel powinien je dobrze sprawdzić, gdyż istnieje ryzyko, że posiadają jakieś ukryte zobowiązania lub zadłużenia.

Nasza kancelaria nie sprzedaje spółek z dochodami! Zajmujemy się wyłącznie sprzedażą nowych, czystych spółek.

Oferta pośrednictwa w sprzedaży spółek

Oferta pośrednictwa w sprzedaży spółek to jedna z wielu usług oferowanych przez naszą firmę. Jeśli chcesz szybko i bez komplikacji sprzedać swoją spółkę, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Znajdziemy odpowiedniego kupca, a Ty zaoszczędzisz swój czas.
Wybierz oferowane rozwiązanie, a w razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami.

Doradztwo w sprawie zakupu spółki

Nowi przedsiębiorcy bardzo często na samym początku bywają zagubieni i posiadają bardzo wiele pytań, na które pragną uzyskać odpowiedzi. Specjalnie dla nich, prowadzimy doradztwo w sprawie zakupu spółki. Pomogliśmy już wielu osobom, odpowiedzieliśmy na nurtujące ich pytania, daliśmy wiele wskazówek, czuwaliśmy nad procesem rejestracyjnym ich spółek.

Nasi specjaliści każdemu służą pomocą, dlatego jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami.

Sprzedam spółkę z historią

Coraz częstszym hasłem w wyszukiwarce staje się fraza „sprzedam spółkę z historią”. Osoby, które z różnych powodów chcą zakończyć prowadzenie działalności gospodarczej często decydują się na sprzedaż spółki. Jest to z pewnością korzystne, gdyż likwidacja spółki trwa kilka tygodni i wiąże się z wypełnianiem wielu dokumentów i częstymi wizytami w urzędach od których tak wielu przedsiębiorców chce uciec.

Chcą pomóc w procesie „sprzedam spółkę z historią” nasza firma oferuje pośrednictwo w sprzedaży. Proces polega na znalezieniu odpowiedniego kupca na Państwa spółkę.

Spółki z o.o. z obrotami

Pragniesz sprzedać spółki z o.o. z obrotami? Nie bardzo wiesz, gdzie zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub nie możesz znaleźć kupców dla Twojej spółki? Pomożemy Ci.
Nasze firma nie skupuje, ale pośredniczy w sprzedaży spółki z o.o. z obrotami. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że dołożymy należytych starań, aby pomóc Ci sprzedać Twoje spółki. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i skorzystania z naszej usługi.

Sprzedam spółkę z obrotem

Jeśli nie chcesz już prowadzić działalności i pomyślałeś sobie „sprzedam spółkę z obrotem”, zapewne teraz zastanawiasz się, jak to zrobić. Nie wiesz gdzie powinieneś szukać kupców dla Twojej spółki a zależy Ci, aby jak najszybciej ją sprzedać? Skorzystaj z naszych usług. Nasza firma nie zajmuje się skupem, lecz tylko pośredniczy w sprzedaży spółek. Znamy rynek i wiemy, gdzie szukać potencjalnych kupców dla Twojej spółki. Jeśli chcesz się pozbyć zmartwienia i ciągle powracającej myśli „ sprzedam spółkę z obrotem” skontaktuj się z nami.

Spółki z o.o. z długami

Pragniesz sprzedać spółki z o.o. z długami? Zastanawiasz się, jak to zrobić? Gdzie poszukać potencjalnych kupców? Jak wycenić spółkę? Dobrze trafiłeś.
Nasza firma nie kupuje spółek z długami, ale pośredniczy w sprzedażny takich spółek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na tym rynku i pomożemy Ci sprzedać Twoje spółki z o.o. z długami.

Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pomożemy w wycenie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś jak najszybciej sprzedał swoje spółki z o.o. z długami.

Subscribe to RSS - pośrednictwo w sprzedaży spółek