Kontakt Kontakt

Kupno spółki z o.o.

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz jedną z dostępnych spółek
  3. 3. Spółki posiadają numery NIP, REGON, KRS oraz gwarancję czystej historii

  4. Cena uzależniona od stażu.
  5. Rejestracja spółki jako podatnika VAT teraz całkowicie za darmo!
  6. Czas oczekiwania: 1-7 dni
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i komandytowej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Sprzedaż spółek z o.o.oraz kompleksowa pomoc w rejestracji spółek


Stażowe spółki z o.o. z 2018 oraz 2019 roku


W swojej ofercie posiadamy pełni zarejestrowane spółki stażowe idealne pod leasing, kredyt czy dotacje itp.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


rejestracja spółki komandytowej

Zgłoszenie spółki komandytowej w KRS

Zgłoszenie spółki komandytowej w KRS jest bardzo ważnym elementem w całym procesie rejestracji. Z chwilą wpisu spółki do sądu rejestrowego powstaje spółka komandytowa.

Zgłoszenie spółki komandytowej w KRS należy przygotować na urzędowych formularzach. Podstawowy druk, który trzeba wypełnić to KRS-W1. Wraz z nim trzeba załączyć druki: KRS-WC, KRS-WK oraz KRS-WM.

Wraz z wnioskiem należy złożyć także umowę spółki, wykaz wspólników oraz ich adresy, notarialnie poświadczone wzory podpisów osób uprawnionych do reprezentacji spółki oraz dowód wpłaty.

Umowa spółki komandytowej

Zakładanie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami i opłatami. Trzeba wypełnić wiele dokumentów i wniosków. Ale nie musisz się tym martwić, ponieważ my możemy Ci w tym pomóc.

Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty. Także umowa spółki komandytowej jest w naszej ofercie. Jeśli chcesz, abyśmy wypełnili ją za Ciebie, to wystarczy, że do nas zadzwonisz. Możemy Ci także pomóc w innych etapach rejestracji.

Skontaktuj się z nami!

Dokumenty do rejestracji spółki komandytowej

Jeśli chcesz założyć spółkę komandytową, a nie wiesz jak wypełnić odpowiednie dokumenty, pomożemy Ci.

Jeden szczegół może spowodować, że dokumenty do rejestracji spółki komandytowej nie zostaną przyjęte. Wtedy potrzebne będzie ponowne uzupełnienie i złożenie ich w urzędzie. Po co marnować czas, jeśli o poradę możesz zapytać naszych konsultantów?

Zachęcamy do kontaktu.

Kupno gotowej spółki kapitałowej

Masz zamiar założyć własną firmę? Zastanawiasz się, czy kupno gotowej spółki kapitałowej jest opłacalne? Nie myśl nad tym więcej, tylko skontaktuj się z nami.

Posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Możesz je od nas kupić, a jeśli to zrobisz, to będziesz miał możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy. Dzięki temu szybko zaczniesz zarabiać i Twoja firma będzie się w szybkim tempie rozwijała.

Rejestracja spółki komandytowej w KRS

Jeden z artykułów Kodeksu spółek handlowych mówi o tym, że spółka komandytowa powstaje dopiero z chwilą wpisu do rejestru. Do tego niezbędne jest wypełnienie odpowiednich formularzy i złożenie ich w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Wśród tych formularzy, które wymaga rejestracja spółki komandytowej w KRS są:

Jak założyć działalność w Polsce?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak założyć działalność w Polsce?

Wiele osób uważa, że zadanie to jest bardzo męczące i czasochłonne i męczące. Nie do końca zgadzamy się z tą opinią. Wystarczy porządnie się zorganizować, zadbać o niezbędne dokumenty i uzbroić się w cierpliwość. Gdyby jednak brakowało czasu na ogarnięcie wszystkich procedur, można skorzystać z oferty naszej firmy, która zajmie się wszystkimi formalnościami, a zadanie polegające na tym, jak założyć działalność w Polsce szybko i sprawnie zostanie zrealizowane.

Tryb rejestracji spółki komandytowej

Nasza firma przeprowadzi za Ciebie tryb rejestracji spółki komandytowej. Czynności, które wykonamy obejmują przygotowanie umowy spółki oraz jej rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Głównym Urzędzie Statystycznym. Cena usługi obejmuje też doradztwo w kwestii doboru odpowiednich kodów PKD.

Decydując się na skorzystanie z oferty, zyskujesz oszczędność czasu oraz nerwów. Omijasz też formalności, a więc start w działalności gospodarczej będzie dla Ciebie o wiele prostszy.

Założenie spółki komandytowej

Założenie spółki komandytowej z naszą firmą umożliwi Ci szybszy start w działalności gospodarczej i uniknięcie wszelkich formalności z tym związanych. Wszystkie dokumenty sporządzamy bezbłędnie, więc proces rejestracji przebiega bez jakichkolwiek komplikacji.

Wiele osób skorzystało już z naszych usług i są zadowolone z poziomu ich świadczenia. Ty także będziesz, jeśli wybierzesz proponowane rozwiązanie i zarejestrujesz swoją spółkę razem z nami. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, a także tych, którzy szukają porady w kwestii rejestracji spółek.

Tryb zakładania spółek handlowych

Tryb zakładania spółek handlowych wiąże się w niektórych przypadkach jedynie ze sporządzeniem umowy w formie pisemnej, a w innych- ze sporządzeniem jej w formie aktu notarialnego i dodatkowo z rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ten drugi przypadek oczywiście jest bardziej skomplikowany. Wymaga, oprócz wizyty u notariusza, wypełnienia odpowiednich wniosków KRS, dołączenia odpowiednich załączników, a następnie oczekiwania na decyzję (czasem nawet miesiąc). Trwa więc zdecydowanie dłużej i kosztuje więcej nerwów.

Usługa dotycząca zakładania spółek z o.o. komandytowych

Nasza usługa dotycząca zakładania spółek z o.o. komandytowych skierowana jest w szczególności dla nowych przedsiębiorców. Aby ułatwić im start postanowiliśmy zaoferować pomoc w trudnym procesie rejestracyjnym. Nasi specjaliści zgromadzą wszystkie niezbędne dokumenty oraz złożą je w odpowiednim KRS.

Usługa dotycząca zakładania spółek z o.o. komandytowych jest w bardzo przystępnej cenie i warto zapoznać się z jej dokładnymi warunkami. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Pages

Subscribe to RSS - rejestracja spółki komandytowej