certum

Aktualizacja danych KRS

  1. 1. Kompleksowe doradztwo.
  2. 2. Przygotowanie dokumentacji do KRS.
  3. 3. Złożenie dokumentów do KRS i monitorowanie procedury aktualizacyjnej.

  4. Zmiana danych KRS online, cała Polska.
  5. Skontaktuj się, wycenimy usługę oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej

Pomoc w sprzedaży spółki

Oferujemy pomoc w sprzedaży spółki.

Zamieścimy ofertę sprzedaży Państwa spółki na naszej stronie, co znacznie zwiększa szansę na sprzedaż.
Strona odwiedzana jest przez osoby planujące kupić gotową spółkę.

KONTAKT

Wirtualne biuro Kraków

Oferujemy wirtualne biuro w Krakowie oraz prestiżowy adres do rejestracji firmy.
OFERTA


Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


spółka z oo

Wirtualny adres spółki Kraków

Może wydawać Ci się to dziwne, ale naprawdę - wirtualny adres spółki Kraków, może podnieść prestiż twojej firmy, równocześnie spowodować obniżenie kosztów prowadzenia działalności. Jest to przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą optymalizować wynik prowadzonej działalności.

Wirtualny adres spółki Kraków umożliwia nawiązywanie i utrzymywanie wszystkich kontaktów z kontrahentami oraz może posłużyć jako adres korespondencji. Najważniejszą cechą WiB jest fakt, iż nie potrzeba wynajmować biura w celu zarządzania swoją własną firmą.

Zarząd sp z o.o.

Zarząd sp z o.o. stanowi jeden z najważniejszych organów dla tej formy działalności gospodarczej.

Przepisy Kodeksu Spółek Handlowych mówią, że zarząd sp z o.o. musi składać się z co najmniej jednego członka. Najczęściej jest nim jeden z udziałowców, chociaż nie jest to regułą. Prawo do jego powołania i odwoływania posiada zgromadzenie wspólników. Członek zarządu posiada prawo do reprezentowania spółki na płaszczyźnie sądowej pozasądowej oraz do prowadzenia jej spraw.

Proces założenia spółki

Nie chcesz, aby proces założenia spółki zajął Ci zbyt dużo czasu? Bardzo chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Jesteś pewien, że uda Ci się doprowadzić firmę do sukcesu, jednak nie chcesz, aby rejestracja spółki trwała za długo? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy dzięki doświadczeniu wiedzą co zrobić, aby proces założenia spółki trwał jak najkrócej. Skontaktuj się z naszą firmą i poznaj szczegóły oferty. Czerp radość z profesjonalnie założonej firmy. Stawiaj na profesjonalizm już na starcie!

Zapraszam do kontaktu.

Czy spółka z o.o. może być jednoosobowa

Jeżeli zastanawiasz się czy spółka z o.o. może być jednoosobowa, chętnie udzielę odpowiedzi na Twoje pytanie.

Nie ma najmniejszych przeszkód, aby firma w której odpowiedzialność wspólników jest ograniczona posiadała tylko jednego udziałowca. Wystarczy, że zamiast umowy powstanie akt założycielski i osoba fizyczna może stać się jedynym właścicielem przedsiębiorstwa. Będzie ona musiała sama wnieść wkład na kapitał zakładowy i wybrać członków zarządu. Wszelkie decyzje będzie podejmować samodzielnie, bez konieczności porozumiewania się ze wspólnikami.

Spółki o czystej historii gospodarczej

Portale ogłoszeniowe pełne są ofert dotyczących sprzedaży gotowych firm. Większość z nich stanowią spółki o czystej historii gospodarczej.

Są to podmioty, które zostały zarejestrowane, ale nigdy nie prowadziły aktywnej działalności gospodarczej. Nigdy nie zatrudniały pracowników, nie miały podjętej żadnej uchwały, nie mają danych kontaktowych i nie były stroną żadnej umowy. Są to firmy, które dzięki aktualizacji danych w KRS, można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Sprzedaż rocznej spółki kapitałowej

Masz w planach założenie własnej firmy? Chcesz kupić spółkę z o.o.? Teraz jest to możliwe. Oferujemy sprzedaż rocznej spółki kapitałowej. Możesz ją od nas kupić, założyć firmę i szybko zacząć zarabiać. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a otrzymasz gotową, czystą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czyste spółki Wielkopolskie

Na pytanie "jak najszybciej rozpocząć działalność gospodarczą?" odpowiedzią są czyste spółki Wielkopolskie. Kupując u nas spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, możesz prowadzić swój własny biznes już w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Zyskujesz bowiem gotowy podmiot gospodarczy, który przeszedł wszystkie etapy rejestracji, wyposażony jest w niezbędne numery NIP i REGON, ma uregulowaną sytuację prawną.

Czyste spółki Śląskie

Czyste spółki Śląskie to opcja jakiej szukasz, jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą. Dlaczego? Bo dzięki tej ofercie rozpoczniesz już w ciągu dwóch dni prowadzić przedsiębiorstwo bez formalności, biegania po urzędach, oczekiwania w kolejkach. Oferujemy Ci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż są one najczęściej wybieraną formą przez przedsiębiorców. Pozwalają na zabezpieczenie własnego majątku, łatwy sposób pozyskania kapitału- poprzez włączenie nowego wspólnika, a także na osiągnięcie większej wiarygodności przedsiębiorstwa, gdyż posiadają osobowość prawną.

Jak długo trwa zmiana danych spółki z o.o. w KRS?

W twojej firmie coś się zmieniło? Chcesz wiedzieć jak długo trwa zmiana danych spółki z o.o. w KRS?

Wszystkich zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym dokonujemy bardzo szybko. Wypełniamy potrzebne dokumenty i składamy w odpowiednich urzędach. Dzięki nam w bardzo krótkim czasie dokonasz wszystkich poprawek i będziesz mógł spokojnie prowadzić przedsiębiorstwo.

Chcesz uzyskać pomoc? Zadzwoń do nas, a wszystkiego się dowiesz!

Aktualizacja wpisów KRS w Szczecinie

Aktualizacja wpisów KRS w Szczecinie to usługa, którą wykona za Ciebie nasza firma. Dzięki nam nie będziesz przejmować się żadnymi formalnościami w tej kwestii. W celu skorzystania z oferty nie musisz też spotykać się z nami osobiście. Przyjmujemy bowiem zgłoszenia z całej Polski w formie listownej. Wypełnimy i złożymy w urzędach wszystkie wymagane dokumenty, a Ty będziesz mógł cieszyć się oszczędnością czasu i profesjonalnie wykonanym zadaniem. Zachęcamy do kontaktu!

Pages

Subscribe to RSS - spółka z oo