Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.
AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.
Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!
Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.
Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce
W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.
zakładanie sp z oo
Zakładanie spółek zoo to czasochłonny proces, który trwa około 2-3 tygodnie. Jest również możliwość założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Elektroniczna rejestracja może trwać maksymalnie 24 godziny. Dzięki tej możliwości jaką daje nam Ministerstwo Sprawiedliwości po przez udostępnianie specjalnego systemu, można w szybkim czasie zarejestrować spółkę.
Zakładanie sp zoo to proces trwający 2-3 tygodnie lub 24 godziny, w zależności od tego jaką formę rejestracji wybierzemy: normalną albo elektroniczną. Wszystko zależy od danej osoby. Jak wszystko – każdy ze sposobów ma swoje wady i zalety. Warto zwrócić uwagę, który sposób bardziej nam odpowiada i wybrać go do założenia swojej działalności gospodarczej.
Zakładanie spółki zoo jest dosyć prostym procesem. Osoba zakładająca spółkę może ją założyć przez Internet lub normalnie. Każdy sposób ma swoje zalety i wady. Wybór należy do każdego z osobna. Spółkę może założyć jedna lub więcej osób, które będą wspólnikami. Podpisują oni umowę oraz wnoszą oni kapitał początkowy/zakładowy w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.
Zakładanie sp z oo nie jest trudną czynnością. Każda osoba chcąca założyć spółkę ma dwa sposoby by tego dokonać. Pierwszy to normalne założenie spółki, wraz z umową w formie aktu notarialnego i podpisaną u notariusza. Drugi to elektroniczna rejestracja w specjalnym systemie wraz z podpisaniem umowy przez każdego wspólnika, który musi również wypełnić formularz.