Kontakt Kontakt

Księgowość dla spółek

  1. 1. Pełna i uproszczona księgowość
  2. 2. Sporządzanie sprawozdań
  3. 3. Obsługa kadrowo-płacowa

  4. Pełna księgowość od 595 zł/miesiąc.
  5. Wycena na podstawie liczby dokumentów. Im mniej dokumentów, tym niższy koszt obsługi w danym miesiącu.
Więcej

Rejestracja spółki z o.o. i prostej spółki akcyjnej

  1. 1. Skontaktuj się z nami
  2. 2. Wybierz parametry swojej spółki, nazwę, adres, kody PKD, wysokość kapitału
  3. 3. Nasz prawnik zarejestruje dla Ciebie spółkę

  4. Czas oczekiwania: 2-3 dni
Więcej
UWAGA
Jeśli zarejestrują Państwo spółkę z nami już teraz, pierwsze sprawozdanie finansowe można będzie złożyć dopiero w 2024!

Dyżury Ekspertów

Kontakt z nami
+12 376 49 67
pon-pt 9-17
Ekspert od Rejestracji Spółek
+12 376 49 67 wewn.11
pon-pt 10-17
Ekspert od Zakupu Spółek
+12 376 49 67 wewn.12
pon-pt 9-16
Zeskanuj poniższy kod QR telefonem
i dodaj nas do kontaktów:

QR Code
*Powiększony kod QR
znajduje się w dziale Kontakt

Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek nowych i stażowych. Oferujemy usługi zarówno dla Polaków, jak i osób z za granicy.

AKTUALNIE WSZYSTKIE NASZE GOTOWE SPÓŁKI Z O.O. ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Sprzedaż gotowych spółek z o.o. 2018 i 2019 roku!

Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt przygotowanych do działania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółki z o.o. zostały zarejestrowane w roku 2018 i 2019. Sprzedaż spółek to szybki proces. Oczywiście zarówno siedzibę, jak i nazwę spółki będą mogli Państwo zmienić podczas zakupu spółki. Z dumą informujemy że ponad 83% naszych Klientów zostaje przy oryginalnej nazwie którą nadaliśmy spółce na początku.

Rejestracja spółki z o.o. za 749 zł w 3-7 dni w całej Polsce


W imieniu przedsiębiorcy sporządzamy i składamy dokumenty niezbędne do zarejestrowania spółki z o.o. w KRS.


założenie sp zoo

Jak założyć działalność w Polsce?

Zastanawiałeś się kiedyś, jak założyć działalność w Polsce?

Wiele osób uważa, że zadanie to jest bardzo męczące i czasochłonne i męczące. Nie do końca zgadzamy się z tą opinią. Wystarczy porządnie się zorganizować, zadbać o niezbędne dokumenty i uzbroić się w cierpliwość. Gdyby jednak brakowało czasu na ogarnięcie wszystkich procedur, można skorzystać z oferty naszej firmy, która zajmie się wszystkimi formalnościami, a zadanie polegające na tym, jak założyć działalność w Polsce szybko i sprawnie zostanie zrealizowane.

Proces założenia spółki

Nie chcesz, aby proces założenia spółki zajął Ci zbyt dużo czasu? Bardzo chcesz prowadzić własną działalność gospodarczą? Jesteś pewien, że uda Ci się doprowadzić firmę do sukcesu, jednak nie chcesz, aby rejestracja spółki trwała za długo? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy dzięki doświadczeniu wiedzą co zrobić, aby proces założenia spółki trwał jak najkrócej. Skontaktuj się z naszą firmą i poznaj szczegóły oferty. Czerp radość z profesjonalnie założonej firmy. Stawiaj na profesjonalizm już na starcie!

Zapraszam do kontaktu.

Tryb rejestracji spółki z oo

Tryb rejestracji spółki z oo jest dosyć skomplikowany, a przede wszystkim długotrwały jeśli chcesz zrobić to samodzielnie. Wymaga bowiem wypełnienia wielu wniosków KRS, a także oczekiwania w kolejkach urzędowych. Jednak problemów tych można się pozbyć. W jaki sposób? Tryb rejestracji spółki z oo nasza firma przeprowadzi za Ciebie! Zajmiemy się sporządzeniem umowy i załatwieniem spraw w KRS, US, ZUS oraz GUS. Tak więc pominiesz wszelkie formalności i będziesz mógł szybciej rozpocząć prowadzenie swojego biznesu. Zachęcamy!

Założenie spółki w 24 godziny

Chcesz skorzystać z możliwości otworzenia firmy jaką jest założenie spółki w 24 godziny? Słusznie! Jest to bardzo wygodny sposób dla przedsiębiorców stawiających na innowacyjność oraz oszczędność czasu. Należysz do grona takich osób? W takim razie założenie spółki w 24 godziny jest rozwiązaniem, z którego musisz skorzystać!

Jeżeli stawiasz na oszczędność czasu, to zawsze możesz kupić gotową spółkę, która umożliwi Ci prowadzenie firmy już po kilku dniach. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu z naszymi ekspertami.

Spółka z o.o. a ZUS

Wraz z wspólnikiem myślicie nad założeniem firmy? Polecamy wam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Pozwala ona zabezpieczyć majątki właścicieli, jeśli chodzi o odpowiedzialność za zobowiązania spółki wobec jej wierzycieli.

Jeśli chodzi o kwestię spółka z o.o. a ZUS, również posiada ona zalety. Gdy w spółce występuje dwóch wspólników, nie trzeba płacić składki ZUS, dzięki temu można zaoszczędzić ponad 1 000 zł miesięcznie.

Napisz do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty sprzedaży spółki oraz inne aspekty spółka z o.o. a ZUS, które zachęcają do jej założenia.

Usługa dotycząca rejestracji spółek z o.o.

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Sam sobie z tym nie poradzisz? Potrzebujesz pomocy? - My możemy ci jej udzielić.

Nasza usługa dotycząca rejestracji spółek z o.o. jest cały czas aktualna. Możesz z niej skorzystać i w bardzo krótkim czasie rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz potrzebną pomoc. Wypełnimy za ciebie wszystkie niezbędne dokumenty i złożymy je w odpowiednich urzędach. Zadzwoń!

Rejestracja spółki z o.o. 2014

Rejestracja spółki z o.o. 2014 jest przeznaczona dla osób, które chcą zaoszczędzić czas oraz pominąć urzędowe kolejki. To specjalna oferta, która pomaga zarejestrować spółkę szybko i sprawnie, dzięki czemu działalność gospodarczą będziesz mógł zacząć wcześniej. Usługa ta powstała z myślą o przyszłych przedsiębiorcach, których martwią formalności rejestracyjne.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i poznaj więcej szczegółów.

Rejestracja spółki z o.o. Kraków

Rejestracja spółki z o.o. Kraków jest jedną z naszych ofert. Spółka z o.o. cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania. Proces rejestracji takiej spółki jest bardzo czasochłonny, co jest zmorą dla biznesmenów. Właśnie to jest głównym powodem powstania usługi rejestracja spółki z o.o. Kraków.

Dzięki nam zaoszczędzisz swoje nerwy i cenny czas. Oferujemy Ci pomoc, skontaktuj się z nami i skorzystaj, a będziesz zadowolony.

Założenie spółki z o.o. w trybie s24

Założenie spółki z oo w trybie s24 możliwe jest poprzez skorzystanie z systemu teleinformatycznego. Całą rejestrację należy przeprowadzić w ciągu 24 godzin. W tym celu konieczne jest zalogowanie się na portalu Ministerstwa Sprawiedliwości. Tam znajdziemy wszystkie potrzebne, gotowe już dokumenty. W formularzu umowy należy podać wszystkie dane oraz opatrzyć go podpisem elektronicznym. Od tej chwili w umowie nie można dokonać żadnych zmian. Rejestracja w systemie teleinformatycznym jest bez udziału notariusza, nie ponosimy wówczas kosztów notarialnych.

Ile kosztuje założenie spółki z o.o.

Chcesz otworzyć własną firmę i zastanawiasz się ile kosztuje założenie spółki zoo ?
Otóż wszystko zależy od tego, jaki rodzaj działalności wybierzesz. Istnieją spółki, które pochłaniają bardzo wysokie kwoty, ale także takie, które nie wymagają aż tak wysokich nakładów kapitału. Decyzja ta zależy od tego, jakim kapitałem dysponujesz i na jaką skalę działalność chcesz rozpocząć.

Pages

Subscribe to RSS - założenie sp zoo